Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bible mala

Nalezeno:    35 produktů


Jeruzalémská bible - malá

Nová zmenšená verze Jeruzalémské Bible.

Více informací
od 308 Kč
Koupit nejlevněji

Jeruzalémská bible malá

Nová zmenšená verze Jeruzalémské Bible.

Bible (rodinná, malá)

Tato kniha je digitálně zmenšenou kopií luxusního vydání vzácné, ručně vázané a působivě vypravené rodinné Bible, která vyšla v roce 2016 v omezeném nákladu. Vazba je zpracovaná průmyslově, ale vnitřní obsah je stejný jako u limitovaného vydání, včetně 356 iluminací ze vzácných dochovaných historických rukopisů a zlacení v obrázcích. Vydání obsahuje úplné znění Starého a Nového zákona podle českého překladu Jeruzalémské bible.

Bible (rodinná, malá)

Tato kniha je digitálně zmenšenou kopií luxusního vydání vzácné, ručně vázané a působivě vypravené rodinné Bible, která vyšla v roce 2016 v omezeném nákladu.

Moje malá Bible (80-85810-60-3)

Kniha – 38 stran, česky, prostorové pohádky, leporela Jedná se o obrázkové leporelo s nejoblíbenějšími biblickými příběhy.

Malá dětská Bible - Alexander Victoria

Dětskému vnímání světa přizpůsobené příběhy Starého i Nového Zákona. Čtivě podané příběhy doprovázejí bohaté ilustrace.

Malá Jeruzalémská Bible (978-80-7195-589-4)

Kniha - 1952 stran, česky, Pevná, imitace kůže Text Jeruzalémské bible je doplněn poznámkami, omezenými na nezbytné minimum. Praktická Bible malého formátu vhodná pro ty, kdo s čtením Písma teprve začínají, pro katechumeny, mládež, pro ty, kdo jsou na cestách.

Malá dětská Bible - Příběhy ze Starého a Nového zákona

Dětskému vnímání světa uzpůsobené příběhy Starého i Nového zákona. Čtivě podané příběhy doprovázejí bohaté ilustrace. Obrázky vtahují malého čtenáře do děje, aby tak mohl poznat nebo si oživit dávné, ale stále platné biblické události.

Moje malá kufříková Bible: Snadno uchopitelné příběhy (978-80-85810-95-0)

Kniha – autor Cecilie Olesen, 60 stran, česky, polstrovaná lux V knize Moje malá kufříková Bible naleznete třicet nejznámějších bohatě ilustrovanýc biblických příběhů. Každý příběh je převyprávěn jednoduše, stručně a snadno uchopitelně i pro nejmenší čtenáře. Děti zaujme praktické kufříkové ouško, díky kterému již knihu nepustí z ruky.

Malá dětská bible: Příběh ze starého a nového zákona (80-7192-869-0)

Kniha – autor Pat Alexander; Carolyn Cox, 256 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Dětskému vnímání světa přizpůsobené příběhy Starého i Nového Zákona. Čtivě podané příběhy doprovázejí bohaté ilustrace. Obrázky vtahují malého čtenáře do děje, aby tak mohl poznat nebo si oživit dávné, ale stále platné biblické události.

Dětská ilustrovaná bible - neuveden

Bible, Písmo svaté, to není knížka - je to spíše soubor knížek, je to malá knihovna. Knihy Starého zákona vznikly před Kristovým příchodem a knihy Nového zákona po jeho příchodu. Dětská ilustrovaná Bible, kterou držíte v ruce, je výběrem ze všech těchto knih. Je zpracována speciálně pro děti, je plná barevných ilustrací a zahrnuje nejdůležitější okamžiky z Bible. Přečtěte si tedy tuto knihu, která ovlivnila nespočet generací a která chce poutavou a srozumitelnou formou přiblížit mladým čtenářům...