Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Boudicky pro psy nobby

Nalezeno:    144 produktů


Nobby 35 cm

Oblečky pro psy: Obleček - Tílko červ. + kalhoty jeans modré Nobby 35 cmPopis:Slušivé a praktické tílko s jeansovými kalhoty. Je vhodné v létě jako ochrana před sluníčkem nebo jako módní obleček. Tílko je pruhovaném motivu. Oblékání přes hlavu, elastický materiál.

Nobby 113 g

Popis:StarSnack Wrapped Duck je přírodní a chutná pochoutka pro psy s nízkým obsahem tuku. Sušená hovězí kůže obalená kachním masem je doplňkové krmivo, které slouží k posílení žvýkacích svalů, podporuje dentální hygienu a napomáhá odstraňování zubního povlaku.Balení snadno otevřete a opět zavřete pomocí zipu.Složení:Kachna 64,9 %, hovězí kůže 28,9 %, glycerin, arašídový prášek, chlorid sodný.Analytické složky:Hrubý protein 88 %, vlhkost 18 %, hrubý popel 3 %, oleje a tuky 2 %, hrubá vláknina 1...

Nobby 25 cm

Popis: StarSnack Wrapped Barbecue je přírodní a chutná pochoutka pro psy s nízkým obsahem tuku. Sušená hovězí kůže obalená kuřetem je doplňkové krmivo, které slouží k posílení žvýkacích svalů, podporuje dentální hygienu a napomáhá odstraňování zubního povlaku.Balení snadno otevřete a opět zavřete pomocí zipu.Složení:Kuře 58,1 %, surová hovězí kůže 36,3 %.Analytické složky:Hrubý protein 88,0 %, obsah tuku 2,0 %, hrubá vláknina, 1,0 %, hrubý popel 2,5 %, vlhkost 18,0 %.Krmný návod:Podávejte jako ...

Nobby 7,5 cm

Popis: Žvýkací pochoutka z buvolí kůže pro psy. Slouží k posílení žvýkacích svalů, podporuje dentální hygienu a napomáhá odstraňování zubního povlaku psů. Složení: Lisovaná buvolí kůže.

Nobby tenis Míč s poutkem 50 cm

Oblíbená hračka pro psy tenisový míč s poutkem.

Nobby pamlsek - StarSnack Soft Mix Drop 200 g

Popis: Měkké pamlsky pro psy (vhodné i pro starší psy) s příchutí drůbeží, hovězí, jehněčí maso a dršťky. Pamlsky neobsahují cukr. Složení:Obiloviny, maso a živočišné deriváty, rostlinné bílkovinné extrakty, deriváty rostlinného původu, oleje a tuky.

Nobby pamlsek - StarSnack Training Bones 200 g

Popis: Oblíbené pamlsky pro psy ve tvaru malých kostiček. Různé příchutě - dršťky, hovězí, zvěřina, drůbež, jehněčí a lososový olej. Pamlsky neobsahují cukr. Složení:Obiloviny a deriváty rostlinného původu, glycerin, maso a živočišné deriváty, propylene glykolu, oleje a tuky, ryby a rybí deriváty, semena.

Nobby pamlsek - StarSnack Training Bones 200 g

Oblíbené pamlsky pro psy ve tvaru malých kostiček.

Nobby pamlsek - StarSnack Soft Mix Drop 200 g

Měkké pamlsky pro psy (vhodné i pro starší psy) s příchutí drůbeží, hovězí, jehněčí maso a dršťky.

Buvolí trubičky plněné - čokoláda Nobby display 50 ks

Pochoutky z kůže skotu pro psy s čokoládovou náplní, slouží jako odměna.

Interaktivní hračka BrainBoard Circle 23 cm

Skvělá hra vhodná též pro psy nemocné, psy, kteří mají po operaci nebo i pro staré psy.

Nobby pamlsek - StarSnack Mini Bones Mix 200 g

Odměny pro psy ve tvaru malých kostiček s příchutí kuře, losos a dršťky.

Pelíšek Classic Mero hnědá 65x51x18 cm

Obdélníkový plyšový pelíšek Nobby Classic Mero pro psy.

Transp. Box Skudo 4 IATA 68 x 48 x 51 cm

Nobby transportní box Skudo 4 IATA pro psy do 30 kg.

Autosedačka a taška MIGUEL do 9 kg

Autosedačka a taška značky Nobby pro malé psy do hmotnosti 9 kg. Vyrobeno z odolného omyvatelného mikrovlákna.