Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bradop cz jidelni stoly a zidle

Nalezeno:    207 produktů


MAXIVA Jídelní židle - DENIS, dřevěné nohy, motiv A Čalounění: motiv A

Jídelní židle DENIS je čalouněná kvalitní látkou. Nohy jsou dřevěné (buk) a jsou zpevněny kovovými tyčemi v černé barvě. Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.

indickynabytek.cz - Jídelní stůl Rustik 175x90 z akáciového dřeva Akácie

Tento jídelní stůl z masivního dřeva akácie vykouzlí ve vaší jídelně pocit útulnosti a bude krásným doplňkem vaší jídelny. Jídelní stoly které máme skladem si můžete přijet prohlédnout osobně nebo objednat na zakázku. Indický koloniální nábytek akácie masiv.V serii Rustik máme i jídelní židle RUSTIK-CH...

MAXIVA Jídelní židle - MOSSO, sedák a opěrák z MDF, dřevěné nohy

Jídelní židle MOSSO má sedák a opěrák vyrobeny z MDF v bílé barvě, nohy jsou z masivního dubu. Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.

MAXIVA Jídelní židle - TEO A, různé barvy na výběr Čalounění: šedá (ekokůže)

Jídelní židle TEO A je čalouněná kvalitní ekokůží, na výběr je z několika barev. Nohy jsou kovové v černé barvě. Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.

MAXIVA Jídelní židle - CD-19, sedák z MDF, dřevěný opěrák a nohy

Jídelní židle CD-19 má sedák vyroben z MDF v bílé barvě, opěrák a nohy jsou z masivního běleného dubu. Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.

MAXIVA Jídelní židle - LINO, plastový sedák, chromované nohy

Jídelní židle LINO má plastový sedák v bílé barvě bez čalounění, nohy jsou kovové chromované. Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.

MAXIVA Jídelní židle - TEO D, kovové nohy, béžová

Jídelní židle TEO D je čalouněná kvalitní ekokůží. Zadní část židle je čalouněna černou ekokůží, nohy jsou kovové v černé barvě. Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.

MAXIVA Jídelní židle - ANDRE, čalouněná, dřevěné nohy, šedá

Jídelní židle ANDRE je čalouněna šedou tkaninou tap.41, nohy jsou dřevěné z dubu. Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.

MAXIVA Jídelní židle - VITRO, šedá tkanina, dřevěné nohy

Jídelní židle VITRO je čalouněna kvalitní látkou v šedé barvě (tap.115), nohy jsou dřevěné v tmavě šedé barvě (grafit), opěrák je dřevěný (dub). Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.

MAXIVA Jídelní židle - POPRAD, medová borovice/bílá borovice

Jídelní židle POPRAD je součástí série nábytku POPRAD ve venkovském stylu, je vyrobena ručně z borovicového dřeva v kombinaci dvou barevných odstínů. Rozměry:

MAXIVA Jídelní židle - H-104, tkanina, šedá/bílá

Jídelní židle H-104 má konstrukci vyrobenu z chromované oceli, sedák a opěrák jsou čalouněny kvalitní šedou tkaninou tap.06 a mají bílé lemování okrajů. Rozměry: šířka sedáku: 43 cm, výška sedák...

MAXIVA Jídelní židle - MARS 111, šedozelená tkanina, dřevěné nohy

Jídelní židle MARS 111 je čalouněna kvalitní tkaninou v šedozelené barvě (typ 612), nohy jsou dřevěné (buk) a jsou lakovány v odstínu dekoru dub sonoma. Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.

MAXIVA Jídelní židle - CD-63, béžová tkanina, dřevěné nohy

Jídelní židle CD-63 je čalouněna kvalitní látkou v béžové barvě (tap.45), nohy jsou dřevěné v bílé barvě. Rozměry: šířka sedáku: 41 cm, výška sedáku: 48 cm, hloubka sedáku: 43 cm,...

MAXIVA Jídelní židle - BELVEDER 101, šedohnědá tkanina, dřevěné nohy

Jídelní židle BELVEDER 101 je čalouněna kvalitní šedohnědou tkaninou (arlon 034), nohy jsou dřevěné (buk) a jsou lakovány v dekoru dub stirling. Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.

MAXIVA Jídelní židle - ENZO, různé barvy na výběr Sedák: bílý (plast)

Jídelní židle ENZO má plastový sedák, na výběr je z několika barev. Nohy jsou dřevěné (buk) a jsou zpevněny kovovými tyčemi v černé barvě. Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.