Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Brankarske hokejove kalhoty bauer

Nalezeno:    292 produktů


Bauer Prodigy

Dětské brankářské kalhoty BAUER Prodigy YTH jsou kvalitní kalhoty určené pro nejmenší brankáře. Oblíbené dětské kalhoty pro brankáře s dostatečnou ochranou. Lehké a velmi pohodlné kalhoty dětské kategorie. Maximální ochrana a pohyblivost<br/> výborná ochrana ledvin<br/> přidaný chránič břicha

Více informací
od 1 619 Kč
Koupit nejlevněji

Bauer NEXUS N7000 SR - Hokejové kalhoty

Hokejové kalhoty Bauer NEXUS N7000 senior jsou odolné a pohodlné kalhoty vhodné pro poloprofesionální hráče a amatéry. Model NEXUS N7000 je novinkou pro sezónu 2016/2017. Oblast páteře je chráněna za pomocí slisované HD pěny a PE vložek. Boky a ledviny pak díky MD pěně s PE vložkami. Nemusíte se tak obávat nepříjemných střetů se soupeřem. Stehna jsou vyztužena dvojitou tvarovatelnou výztuží pro stoprocentní ochranu. Z vnějšku pak maximálně kvalitním 400 D nylonem. Nemusíte tak mít obavy z tvrdý...

Brankářské kalhoty Bauer Vapor 2X Pro SR černá S

Brankářské kalhoty Bauer 2X Pro SR jsou nejlepší možnou volbou pro profesionální hokejové gólmany, kterým vyhovuje zkosený střih řady Vapor.

Brankářské kalhoty Bauer Vapor X2.9 JR černá S

Brankářské kalhoty Bauer Vapor X2.9 JR jsou výbornou volbou pro náročné hokejové gólmany juniorského věku, kterým vyhovuje skosený střih řady Vapor.

Brankářské kalhoty Bauer Vapor X2.9 SR černá S

Brankářské kalhoty Bauer X2.9 SR jsou výbornou volbou pro poloprofesionální hokejové gólmany a náročné hobíky, kterým vyhovuje skosený střih řady Vapor.

Bauer SUPREME S29 PANTS SR - Hokejové kalhoty

Hokejové kalhoty Bauer SUPREME S29 PANTS SR jsou novinkou sezóny 2019/2020. Kalhoty mají rovný střih a pomocí óček je můžete prodloužit o 2,5 cm.