Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Brousek toko edge tuner

Nalezeno:    9 produktů


TOKO Edge Tuner

Profesionální brousek TOKO Edge Tuner na hrany. Možnost nastavení úhlů 90° – 85°. Možnost upnutí všech pilníků a diamantů.

TOKO Edge Tuner Pro

Toko Edge Tuner Pro je profesionální brousek na hrany. Toko Edge Tuner Pro má pojezd na ložiskách pro precizní broušení a zabránění poškození skluznice. Možnost nastavení úhlů 90° – 85°. Možnost upnutí všech pilníků a diamantů. Vlastnosti profesionálního brousku na hrany Toko Edge Tuner Pro: špičkový brousek na hrany lyží a SNB 4 kuličková ložiska pro snadný posun přesnost broušení úhly od 85° do 90° jednoduchý k použití i ke změně úhlu včetně pilníku Možnost upnutí i jiných bru...

Toko Edge Tuner

Ergonomicky tvarovaný úhelník pro bezpečné broušení hran s možností nastavení 85°-90°.

Toko Edge Tuner Pro

Ergonomicky tvarovaný úhelník pro broušení hran s možností nastavení brusného úhlu mezi 85°-90° a ložisky pro snadnou a přesnou práci. Vhodný pro všechny druhy kamenů a diamantů.

TOKO Express Tuner

Kapesní brousek Toko Express Tuner pro základní úpravu hran. Úhel 88° nebo 87°.

TOKO Express Tuner Kit

Kapesní brosek Toko Express Tuner Kit. kapesní brousek na hrany lyží a SNB z tvrzeného plastu dostatečná přesnost broušení úhly na broušení z boku lyží 88° nebo 87° jednoduchý k použití i ke změně úhlu včetně pilníku Express Tuner File 40mm (5549872) a Spare Diamond coarse (5549814)

Toko Express Tuner, vel. none

Malý kapesní brousek pro snadnou úpravu hran. S tímto brouskem v kapse snadno přebrousíte hranu kdykoliv a kdekoliv

TOKO Express Tuner File M/40mm

Náhradní pilník TOKO Express Tuner File M/40mm pro brousek hran.

Dakine Mini Edge Tuner - green uni

Oboustranný kapesní brousek na hrany s možností nastavení úhlu 0° nebo 2°. Hlavní přednosti a parametry: kapesní velikost možnost nastavení úhlu 0° nebo 2° kompatabilní s MagmaTraction