Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bruder staj

Nalezeno:    7 produktů


Bruder Figurka kráva

<p>Bworld Kravín pro chov a dojení kraviček</p>

Více informací
od 1 569 Kč
Koupit nejlevněji

Bruder 62621 Stáj, kráva, figurka, mlékařský set

Bruder 62621 Stáj, kráva, figurka, mlékařský set Zemědělské farmy a jejich stáje s obsluhou, jsou připraveny pro ustájení hospodářských zvířat. Péče o ně znamená mít dobré příslušenství, například pro dojení mléka. V této stáji kráva čeká až ji hospodář podojí. Stáj má odnímatelnou střechu. Přednosti: vysoce kvalitní plast kompatibilní s figurkami Bworld Obsah balení:

BRUDER 62520 Bworld - Stáj + figurka + příslušenství

Bworld stáj pro koně s figurkou, koněm a příslušenstvím

BRUDER Stáj pro koníky s figurkou koníka a chovatele WORLD 62520

Stáj, figurka, příslušenství - BRUDER 62520 Bworld 3+ Balení obsahuje také zobrazeného koně, figurku a četná příslušenství.    

Bruder 62520 Stáj s koněm, figurkou a příslušenstvím

Detailně zpracovaná stáj s figurkou a koněm představuje splněný sen každého malého milovníka koní. Stáj je vybavena dvěma boxy pro zvířata, odnímatelnou střechou a příslušenstvím v podobě nářadí. Figurka má pohyblivé paže, nohy i hlavu a její ruce jsou uzpůsobené k zachycování předmětů.

Bruder 62520 Stáj s koněm, figurkou a příslušenství

Detailně zpracovaná stáj s figurkou a koněm představuje splněný sen každého malého milovníka koní. Stáj je vybavena dvěma boxy pro zvířata, odnímatelnou střechou a příslušenstvím v podobě nářadí. Figurka má pohyblivé paže, nohy i hlavu a její ruce jsou uzpůsobené k zachycování předmětů. Milovníci koní ocení stáj se dvěma boxy na koně. Vyroben v Německu z kvalitních plastů v měřítku 1:16. Velikost balení: 50,5×44,5×14 cm. VAROVÁNÍ! Není vhodné pro děti mladší 36 měsíců. Nebezpečí udušení – malé...