Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Buddha na cajovou svicku

Nalezeno:    784 produktů


BUDDHA Soška na čajovou svíčku - zelená

V klidu se skrývá síla. Cesta je cíl. Každý úsměv se k tobě jednou navrátí. Moudrosti dálného východu inspirují ke štěstí a vyrovnanosti i v Evropě. Tato moudra Vám pokaždé připomene harmonická soška na čajovou svíčku BUDDHA. Zvolte pro svého Buddhu zvláštní místo, které bude nerušeně patřit jenom jemu a Vám.

BUDDHA Svícen na čajovou svíčku 28,5 cm

Postavte svícen BUDDHA na nějaké klidné nevšední místo, zapalte čajovou svíčku a vychutnejte si osvícený pocit dálného východu. Vhodné pouze do interiéru. Čajová svíčka není součást balení.

Buddha s podnosem na čajovou svíčku

Buddha s malým podnosem v rukou, který je přímo ideálním místem k umístění čajové svíčky. Materiál: polyresin Rozměry: 10 x 12 x 37 cm Hmotnost: cca 0,62 kg

Svícen na čajovou svíčku Plameňák

Malý roztomilý plameňák s místem na čajovou svíčku okouzlí všechny svým úsměvem. Materiál: keramika Rozměry: cca 12 x 9 x 10,5 cm

Svícínek na čajovou svíčku Sob

Svícínek na čajovou svíčku Sob v různých barvách. Díky těmto předmětům v barvách sladěných s ročním obdobím bude váš domov vždy stylově zařízený. Z dřevotřísky. Měří 8x7,5x9,5v cm.

DELIGHT Svícen na čajovou svíčku

Delight svícen na čajové svíčky dokáže vytvořit ze světla svíček čiré potěšení. S mnoha možnostmi proměn tvaru barvy a dekoru se ukáže Váš domov pokaždé v novém světle. Je jen na Vás, zda dokážete najít ty pravé plamenné myšlenky! Zde: Svícen na čajovou svíčku ve tvaru misky, s lehce zvlněným okrajem, ručně zhotovený. Zvenku černý, uvnitř v anticky působící zlaté, která vytváří teplé odlesky. Dostupné v různých velikostech a barvách.

Svícen na čajovou svíčku - Křišťál

Křišťál čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu. Nádherný křišťálový svícen na čajovou svíčku je nejen stylovou dekorací, je taktéž vynikajícím harmonizačním prvkem do každého bytu. Křišťál je kamenem nejčistšího světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní př...

Butlers Svícen na čajovou svíčku

Svícen DELIGHT na čajové svíčky ve tvaru misky, s lehce zvlněným okrajem, ručně zhotovený. Rozměry: V 7 cm, průměr 7 cm. Materiál: kov.

DELIGHT Svícen na čajovou svíčku

Svícen DELIGHT na čajové i klasické svíčky vykouzlí příjemnou atmosféru. Váš domov se může díky jeho různým tvarům i barvám objevit vždy v jiném světle. Tak směle do toho, nechte svůj domov zazářit.

Butlers Svícen na čajovou svíčku

Svícen DELIGHT na čajové i klasické svíčky vykouzlí příjemnou atmosféru. Váš domov se může díky jeho různým tvarům i barvám objevit vždy v jiném světle. Rozměry: Š 6 x H 6 x V 4,5 cm. Materiál: sklo.

DELIGHT Svícen na čajovou svíčku

Orient se střetává s moderním designem. Svícen DELIGHT představuje klasické tvary naprosto novým způsobem. Otevřená koule s ostrou špicí vypadá z venku celkem jednoduše, zato uvnitř je vyzdobena lámaným kovem starožitného vzhledu. Takto vzniká fascinující kontrast. K dostání ve dvou velikostech.

Butlers Svícen na čajovou svíčku

Svícen DELIGHT představuje fascinující kontrast, ve kterém se střetává Orient s moderním designem. Rozměry: Š 13 x H 11 x V 20 cm. Materiál: železo.

Butlers Svícen na čajovou svíčku

Svícen DELIGHT představuje klasické tvary naprosto novým způsobem. Fascinující kontrast mezi Orientem a moderním designem. Rozměry: Š 11 x H 10 x V 15 cm. Materiál: železo.