Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Butlers doza palmy 1 1 l

Nalezeno:    14 produktů


Butlers Dóza palmy 1,1 l

A královnou mezi úložnými dózičkami se stává QUEEN IT. Vzhledu dominuje moderní design s dekorativním vzorem palem a díky praktickému bambusovému víku se silikonovým těsněním bezpečně uschová jakýkoliv obsah. Rozměry: průměr 12 cm, V 16 cm, objem: 1,1 l. Materiál: dolomit, bambus, silikon.

Butlers Dóza na cukr 1,1 l

Dóza na cukr KARLTON BROS. ve stylu anglického venkova není jen efektní dekorací, ale poslouží i jako ideální uskladnění Vašeho cukru. Díky bambusovému víku a silikonovému těsnění poskytuje ochranu před vhkostí, takže cukr nezhrudkovatí. Rozměry: průměr 11,10 cm, V 17,60 cm, objem 1,1 l. Materiál:…

QUEEN IT Dóza palmy 1,1 l

A královnou mezi odkládacími dózami se stává QUEEN IT. Vzhledu dominuje moderní design s dekorativním vzorem palem a díky praktickému bambusovému víku se silikonovým těsněním bezpečně uschová jakýkoliv obsah. K dostání různé velikosti a varianty, které budou skvěle vypadat jak v koupelně, tak v kuchyni, na polici i na prostřeném stole. Ideálně kombinujte.

Butlers Dóza "Good Stuff" 1,1 l

A královnou mezi odkládacími dózami se stává QUEEN IT. Vzhledu dominuje moderní design s dekorativním nápisem „Good Stuff“ a díky praktickému bambusovému víku se silikonovým těsněním bezpečně uschová jakýkoliv obsah. Rozměry: průměr 12 cm, V 16 cm, objem: 1,1 l. Materiál: dolomit, bambus, silikon.

Butlers Dóza na kávu 1,1 l

Dóza na kávu KARLTON BROS. ve stylu anglického venkova není jen efektní dekorací, ale poslouží i jako ideální uskladnění Vaší kávy. Díky bambusovému víku a silikonovému těsnění poskytuje ochranu před vhkostí, takže káva zůstane pěkně čerstvá a zachová si své aroma. Rozměry: průměr 11,10 cm, V 17,60…

Butlers Skleněná dóza 1,75 l

Moderní skleněná dóza WOODLOCK s bambusovým víkem je vyrobena z odolného borosilikátového skla, které je oceňováno pro svou odolnost vůči teplotním výkyvům i různým chemickým vlivům. Rozměry: průměr 11 cm, V 23 cm, objem 1,75 l. Materiál: borosilikátové sklo, bambus, silikon.

Butlers Dóza vzor cikcak 1,1 l - tyrkysová

A královnou mezi odkládacími dózami se stává QUEEN IT. Vzhledu dominuje moderní design s dekorativním vzorem obrazce a díky praktickému bambusovému víku se silikonovým těsněním bezpečně uschová jakýkoliv obsah. Rozměry: průměr 12 cm, V 16 cm, objem 1100 ml. Materiál: dolomit, bambus, silikon.

Butlers Dóza vaflový vzor 1 l - mátová

S naší úžasnou dózou SWEET HOLLY nebudete mít v ložnici, koupelně, kuchyni ani v kanceláři dostatek maličkostí, které byste jí rádi nesvěřili. I prázdná bude sloužit jako efektní dekorace. Rozměry: D 11,5 x Š 11,5 x V 15,5 cm, objem: 1 l. Materiál: porcelán, bambus.

Butlers Dóza "Coffee" 11,5 cm

Dóza MISS SOPHIE „Coffee“ je inspirována tradicí staré Anglie. S odnímatelným víkem, ručně gravírovaná s nápisem a ornamentem. Rozměry: D 11,5 x Š 11,5 x V 14,5 cm, objem 1,2 l. Materiál: ušlechtilá ocel.