Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ccm hokejove rukavice

Nalezeno:    158 produktů


Rukavice CCM Jetspeed FT390 SR 15 palců modro-bílá

Hokejové rukavice CCM Jetspeed FT390 SR jsou správnou volbou pro poloprofesionální hráče, které jim přinášejí výbornou ochranu a pohodlí.

Rukavice CCM Jetspeed FT390 Junior 11 palců černo-bílá

Hokejové rukavice CCM Jetspeed FT390 Junior jsou správnou volbou pro poloprofesionální mladé hráče, které zdobí pohodlí a skvělá ochrana.

Rukavice CCM Tacks 4R Pro Junior 11 palců černá

Juniorské hokejové rukavice CCM Tacks 4R Junior mají lehkou konstrukci, která poskytuje velkou volnost pohybu a komfort při hře.

Rukavice CCM Tacks 9040 JR 12 palců tmavě modrá

Hokejové rukavice CCM Tacks 9040 JR pro nenáročné juniorské hokejisty. Poskytnou jim základní ochranu, pevný úchop a snadnou manipulaci s holí.

Rukavice CCM Jetspeed FT370 SR 13 palců černo-bílá

Hokejové rukavice CCM Jetspeed FT370 SR jsou správnou volbou pro poloprofesionální i náročné amatérské hráče. Dopřejte vašim rukám bezpečí a pohodlí.

Rukavice CCM Tacks 9060 SR 15 palců černo-oranžová

Hokejové rukavice CCM Tacks 9060 SR pro náročné amatérské i poloprofesionální hráče poskytují kvalitní ochranu, pevný úchop a lehkou manipulaci s holí.

Rukavice CCM Tacks 4R SR 13 palců tmavě modrá

Hokejové rukavice CCM Tacks 4R SR jsou deální pro rekreační hobby hokej. Mají lehkou konstrukci a ergonomický tvar, takže poskytují volnost pohybu a komfort při hře.

Rukavice CCM Tacks 4R Pro SR 13 palců červená

Hokejové rukavice CCM 4R Pro z kolekce CCM 2014/2015 pro náročné amatéry a poloprofesionální hráče nabízí nový užší střih prstů pro ještě lepší a pevnější úchop hole. Rukavice mají třídílný ohebný palec.

Rukavice CCM Jetspeed FT350 Junior 10 palců tmavě modro-bílá

Hokejové rukavice CCM Jetspeed FT350 Junior poskytnou základní stupeň ochrany juniorským hobby hráčům.