Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ccm holene rbz junior

Nalezeno:    28 produktů


CCM RBZ 110

Kalhoty CCM RBZ 110 mají nový inovovaný tvar a střih a chránění stehen zaručují výborné usazení (Nahrazují model CCM U+08). Skvěle padnoucí hokejové kalhoty CCM pro letošní sezónu, designově atraktivní a zároveň velmi kvalitní kalhoty s optimálně vyváženým vysokým komfortem a vysokou ochranou všech důležitých partií. Propracovaná konstrukce pro snadné a rychlé oblékání. Maximální pohodlí během hry. Anatomicky tvarované stehenní chrániče, odlehčené, s výplní speciální pěnou vysoké hustoty. Vyvýšený pohodlný chránič páteře. Boční strany kalhot se zvýšenou ochranou proti prodření. Předtvarovaný pohodlný chránič ledvin s PE výztuží. Vnitřní strana nohavic s kvalitními trvanlivými zipy. Zapínání tkaničkou + páskem s přezkou. Strečový (pružný) klín pro pohodlí a neomezenou pohyblivost.<br/><br/...

Více informací
od 1 150 Kč
Koupit nejlevněji

Holeně CCM Tacks 9040 Junior 11"

Holeně CCM Tacks 9040 Junior jsou spolehlivou ochranou mladých amatérských hokejistů.

Holeně CCM Tacks 9060 Junior 11"

Holeně CCM Tacks 9060 Junior spolehlivě chrání mladé hokejové hobíky a hráče nižších soutěží.

Holeně CCM Tacks 9080 Junior 13"

Holeně CCM Tacks 9080 Junior jako druhý nejvyšší model přinášejí profesionální ochranu holení juniorských hokejistů.

Holeně CCM Super Tacks AS1 Junior 13"

Holeně CCM Super Tacks AS1 Junior pro nejnáročnější juniorské hráče spolehlivě chrání před silnými střelami. Jsou nastavitelné a anatomicky tvarované.

Holeně CCM Jetspeed FT1 Junior 12 palců

Juniorské holenní chrániče CCM Jetspeed FT1 Junior přinášejí stoprocentní ochranu a pohodlí budoucím profesionálním hokejistům.

Holeně CCM Jetspeed FT390 Junior 11 palců

Juniorské holenní chrániče CCM Jetspeed FT390 Junior zajistí stoprocentní ochranu a pohodlí mladým a nadějným hokejistům.

Kalhoty na inline hokej CCM RBZ 110 Junior černo-červená S

Juniorské kalhoty na inline hokej CCM RBZ 110 jsou pohodlné kalhoty určené všem hráčům inline hokeje. Model je novinkou pro sezonu 2016/2017.

BLACK FRIDAY - Holeně CCM Jetspeed FT370 Junior 11 palců

Hokejové holeně CCM Jetspeed FT370 Junior poskytují dobrou ochranu a pohodlí pro mladé amatérské hokejisty.

BLACK FRIDAY - Holeně CCM Jetspeed FT350 Junior 11 palců

Holenní chrániče CCM Jetspeed FT350 Junior přináší základní ochranu mladým amatérským hokejistům při soubojích i blokování střel.

CCM Jetspeed 350 JR - Junior, 11

Základní model řady Jetspeed FT350 je určen pro hobby hráče, kteří nepřijdou tak často do kontaktu s prudkými ranami pukem. Chránič splňuje základní ochranu holeně a kolena, zároveň je velice lehký a pohodlný na noze. Kvalitní je i zpracování upínacích pásků, jeden pod kolenem a druhý na lýtku. Zajímavosti Nylon Upper Lock Strap And Wide Elastic Calf Strap Vnější materiál Lightweight Shell Design And Hinge System Liner PE Foam / Removable Liner Koleno Anatomical Shin Caps With Ve...

CCM Jetspeed FT1 JR - Junior, 13

Holeně Jetspeed FT1 jsou nejvyšším modelem holenních chráničů pro sezónu 2018/2019, určeny nejen pro profesionální hokejisty. Díky speciálnímu tvaru a technologiím, je perfektně zajištěn odvod potu, proto chránič zůstává nezatížen potem. Na holeni je velice lehká a zároveň tvrdá skořepina, která zabrání zranění při tvrdých střelách soupeřů. Zajímavosti Upper Lock Strap With Stretchable Comfort Cushion + New Adjustable Length Calf Strap Vnější materiál Lightweight Shell Design And Hinge Sys...