Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ccm rbz junior lokty

Nalezeno:    20 produktů


CCM RBZ 110

Kalhoty CCM RBZ 110 mají nový inovovaný tvar a střih a chránění stehen zaručují výborné usazení (Nahrazují model CCM U+08). Skvěle padnoucí hokejové kalhoty CCM pro letošní sezónu, designově atraktivní a zároveň velmi kvalitní kalhoty s optimálně vyváženým vysokým komfortem a vysokou ochranou všech důležitých partií. Propracovaná konstrukce pro snadné a rychlé oblékání. Maximální pohodlí během hry. Anatomicky tvarované stehenní chrániče, odlehčené, s výplní speciální pěnou vysoké hustoty. Vyvýšený pohodlný chránič páteře. Boční strany kalhot se zvýšenou ochranou proti prodření. Předtvarovaný pohodlný chránič ledvin s PE výztuží. Vnitřní strana nohavic s kvalitními trvanlivými zipy. Zapínání tkaničkou + páskem s přezkou. Strečový (pružný) klín pro pohodlí a neomezenou pohyblivost.<br/><br/...

Více informací
od 1 150 Kč
Koupit nejlevněji

CCM QuickLite 290 JR (Junior) lokty - Junior, L

Lokty CCM QuickLite 290 jsou vyšší modelové řady a jsou určeny pro profesionální hráče. Chrániče loktů poskytují vynikající komfort a velkou ochranu bicepsu i při velmi silných úderech. Lokty CCM QuickLite 290 nabízí tu nejkvalitnější ochranu a atraktivní design. Velice propracované chrániče pro náročné hráče jsou ze třech dílů, tím poskytují dokonalou flexibilitu.

Lokty CCM Tacks 9040 Junior S

Lokty CCM Tacks 9040 Junior přinášejí základní ochranu loktů mladých amatérských hokejistů.

Lokty CCM Tacks 9060 Junior M

Lokty CCM Tacks 9060 Junior přinášejí spolehlivou ochranu pro juniorské amatérské hokejisty.

Lokty CCM Jetspeed FT390 Junior S

Lokty CCM Jetspeed FT390 Junior pro mladé poloprofesionální hráče poskytují vynikající komfort a skvělou ochranu před nárazy.

Lokty CCM Jetspeed FT370 Junior S

Lokty CCM Jetspeed FT370 Junior pro mladé a náročné amatérské hokejisty poskytují skvělou ochranu před nárazy do mantinelu i před pukem.

Kalhoty na inline hokej CCM RBZ 110 Junior černo-červená S

Juniorské kalhoty na inline hokej CCM RBZ 110 jsou pohodlné kalhoty určené všem hráčům inline hokeje. Model je novinkou pro sezonu 2016/2017.

BLACK FRIDAY - Lokty CCM Jetspeed FT350 Junior S

Hokejové lokty CCM Jetspeed FT350 Junior poskytují základní ochranu mladým amatérským hokejistům.

BLACK FRIDAY - Lokty CCM Jetspeed FT1 Junior M

CCM Jetspeed FT1 Jr je TOP model komfortních třídílných chráničů na lokty, který poskytuje ochranu pro juniorské profesionální hokejisty.