Kde jsem:     >  Katalog

Cd cestovni levny prehravac

Nalezeno:    4 produkty


Trevi PDX 1409

Trevi PDX 1409

Cestovní DVD přehrávač s otočnou LED obrazovkou o úhlopříčce 23 cm (9"), USB přehrávač MP3 / JPEG, podpora DVD±R/RW i audio CD, čtečka SD karet, výstup A/V, sluchátkový výstup, dálkové ovládání, auto adaptér.

2 390 Kč Více informací
Muse M-970DP

Muse M-970DP

Cestovní DVD přehrávač s otočnou obrazovkou v úhlopříčce 23 cm (9"), USB přehrávač AVI / MP3 / DivX ad., podpora DVD±R/RW i CD-R/RW, výstup A/V, sluchátkový výstup, Dolby Digital, dálkové ovládání, auto adaptér.

2 510 Kč Více informací
Emgeton iXSOUND

Emgeton iXSOUND

BAZAR - Emgeton stereo speakers case pro 12 CD/DVD - jedná se o nové zboží, výprodej skladu Cestovní multimediální brašna, ve které jsou zakomponovány Emgeton iXSOUND 2 ploché NCT reproduktory a zesilovač. Stačí jen dodat přenosný přehrávač s muzikou.

99 Kč Více informací
Bezdrátový bluetooth mikrofon na karaoke - 4v1

Bezdrátový bluetooth mikrofon na karaoke - 4v1

Profesionální karaoke mikrofon lze použít jako mikrofon, reproduktor, záznamník, Bluetooth reproduktor, přehrávač rádia – ideální pro večírky, společný zpěv, rodinný zpěv, cestovní zpěv, autorádio, nahrávání nástrojů, rozhovory a živé akce, a podporuje přepínání skladeb, přehrávání nebo pozastavení. Toto není běžný levný karaoke mikrofon. Získáte profesionální systém ladění, třívrstvou redukci šumu s vysokou hustotou, inteligentní mixovací čip, kompatibilní design, profesionální audio procesor,...

899 Kč Více informací