Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Chia seminka 1000g

Nalezeno:    12 produktů


Allnature Chia semínka 1000g

Chia semínka jsou jedním z nejlepších zdrojů energie při fyzické námaze, neboť mají schopnost dodat výdrž a vitalitu při náročných fyzických výkonnech.

Více informací
od 85 Kč
Koupit nejlevněji

Wolfberry Chia semínko 100g

<p style="text-align: justify;"><strong>Chia semínka</strong> jako tradiční potravina Aztéků jsou v současné době stále populárnější jako skvělý <strong>zdroj energie při fyzické námaze</strong>. Jsou přezdívána jako "runner food", protože mají schopnost dodat výdrž a vitalitu při extrémně dlouhých běžeckých výkonech.<span style="color: #ff0000;"><strong><br /></strong></span></p> <div class="static detail " style="text-align: justify;"> <p><strong>Chia semínka</strong> díky své hydrofilní schopnosti (váží vodu v množství až 12x větším než je hmotnost semínek) průběžně <strong>dodávají tělu tekutiny</strong>. Jsou vyjímečně bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin omega 3 a také vápníku, jenž díky přítomnosti bóru dokáže velmi dobře metabolizovat a zapracovat jej do organismu.</p> <p...

Více informací
od 14 Kč
Koupit nejlevněji

Allnature Chia semínka 1000g

Semínka chia jsou superpotravinou, která jsou vhodným doplňkem stravy plným vitaminů a minerálů a pro svou schopnost vázat vodu.

IBK Chia semínka 1000g (1kg) balení

Výhodné 1kg balení chia semínek. Jsou plná energie i cenných bílkovin a vlákniny. Chia semínka se dají skvěle kombinovat například s jogurtem na snídani, nebo také do buchty, muffinů a jiných moučníků. Chia by ve vašem jídelníčku neměla chybět.

Chia semínka Puritas® 1000g sáček

Specifikace: olejnatá semena Baleno v ČR. Země původu Argentina/Bolívie/Peru/Paraguay Složení: chia

Allnature s.r.o. | Allnature Bio Chia semínka 1000g

Chia semínka jsou jedním z nejlepších zdrojů energie při fyzické námaze, neboť mají schopnost dodat výdrž a vitalitu při náročných fyzických výkonech.

BIO Chia semínka 1000g Novafood Doy pack Zip

Specifikace: olejnatá semena Baleno v ČR. Země původu Bolívie Složení: chia

BIO Chia semínka 1000g Novafood Doy pack Zip

Specifikace: olejnatá semena Baleno v ČR. Země původu Bolívie Složení: chia

Chia semínka BIO - 1000g - Zdravý den

Chia semínka v BIO a RAW kvalitě pěstovaná podle pravidel ekologického zemědělství. Jsou ceněná pro vysoký obsah omega-3 mastných kyselin, antioxidanů a dalších výživných látek. V dávných dobách byla jednou z hlavních potravin bájných Aztéků a Mayů. Mají schopnost vázat na sebe vodu, dokáží zvětšit svůj objem až 12x a vytvořit kolem sebe lehký gel, který po konzumaci pomáhá udržet vodu v organismu a je populární hlavně u sportovců. CZ-BIO-002 Složení: 100% C...

Chia semínka BIO, RAW 1000g - Zdravý den

V Chia semínku jsou několikanásobně vyšší hodnoty některých živin než u ostatních potravin například než: proteinů v červené fazoli; vápníku a fosforu v kravském mléku; Omega-3 mastných kyselin v rybách; selenu ve lněném semínku; draslíku v banánech a podobně. Chia semínko má silnější antioxidační schopnost než borůvky.

Bio-Detox Chia semínka 1000 g

Semínka Chia  1000g  Semínka Chia Premium s obsahem Omega-3 17,5% a Omega-6 5,78%!!!