Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Chranice holenni kosti a nartu

Nalezeno:    30 produktů


MIL-TEC® | Chrániče holenní a nártů SECURITY ČERNÉ

protiúderové chrániče kolen, holenní a nártů pro pořádkové síly, individuálně nastavitelná velikost

Chrániče holenní a nártů Mil-Tec Security - černé

Chrániče kolen, holenní a nártů pro pořádkové síly. Individuálně nastavitelná velikost.

VENUM Elastické holenní chrániče "Kontact", růžová

Elastické holenní chrániče jsou vhodné na tréninky jako ochrana holenní části a nártu.

VANTAGE Holenní chrániče "Combat Striking", černá M

Holenní chrániče slouží na ochranu holení a nártu při kontaktních sportech.

chránič holenní VENUM - Challenger Standup - Black - 0773

chránič holenní VENUM - Challenger Standup - Black - 0773 Velice kvalitní chrániče holení a nártu značky VENUM. Cena je za pár (dva kusy). Chrániče se perfektně hodí pro většinu bojových sportů, nejlépe pro tréning MMA, Thai box a jiné. Složení: vrchní materiál – syntetická kůže, vnější materiál-látková podšívka. Možno prát v pračce. Pod chodidlem jsou elastické gumy které drží perfektně spodní část na nártu, na lýtkách jsou dva gumové pásy opatřené suchým zipem pro ideální nastavení přítlaku ...

MACHINE Chrániče holení Machine Killer - Bílé

Tyto chrániče holení a nártů Machine mají extra silnou výplň, která zajišťuje tu nejvyšší ochranu holenní kosti. Chrániče jsou velice oblíbené u bojovníků MMA a thaiboxerů. Dvojité zapínání na suchý zip. Ideální ochrana pro vaší holeň.

MACHINE Chrániče holení Machine Super Hero

Tyto chrániče holení a nártů Machine Super Hero pro bojové sporty . Probuď v sobě super hrdinu ! Chrániče holení Machine Super Hero mají extra silnou výplň, která zajišťuje tu nejvyšší ochranu holenní kosti.

Kensis STORM - Fotbalové chrániče

Fotbalové chrániče holenní kosti Kensis STORM anatomického tvaru pro pravou i levou nohu. Podšívkový materiál EVA zajistí efektivnější tlumení a vyšší komfort. Kompresní provedení pro zajištěná umístění chráničů.

MACHINE Chrániče holení Machine Fast CUT - červené

Tyto chrániče holení a nártů Machine Fast se červenými pruhy mají extra silnou výplň a jsou zkrácené u kolena, tak aby neomezovali v pohybu. Chrániče holení Machine zajišťují tu nejvyšší ochranu holenní kosti. Chrániče holení MACHINE jsou velice oblíbené u bojovníků MMA a thaiboxerů.

MACHINE Chrániče holení Machine Fast - stříbrné

Tyto chrániče holení a nártů Machine Fast se stříbrnými pruhy mají extra silnou výplň, která zajišťuje tu nejvyšší ochranu holenní kosti. Chrániče holení MACHINE jsou velice oblíbené u bojovníků MMA a thaiboxerů, jsou také vhodné jako chrániče na kickbox a ostatní bojové sporty.

MACHINE Chrániče holení Machine Super Hero Power

Tyto chrániče holení a nártů Machine Super Hero Power pro bojové sporty . Probuď v sobě super hrdinu ! Chrániče holení Machine Super Hero Power mají extra silnou výplň, která zajišťuje tu nejvyšší ochranu holenní kosti. Chrániče holení Machine jsou velice oblíbené u bojovníků MMA,…