Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Chrastitko baby mix

Nalezeno:    57 produktů


Chrastítko

Signalizační shaker od společnosti AROPEC vydává po zatřepání chrastivý zvuk, který je pod vodou znatelně slyšet. Díky tomu lze upozornit svého buddy i bez přímého vizuálního kontaktu.<br/> Aby signalizační chrastítko nevydávalo chrastivý zvuk při každém pohybu, je na spodní straně vybaveno magnetem. Ten je umístěn v plastové odnímatelné části. Chrastítkem jde hůře chrastit i s připevněným magnetem, pokud pak magnetickou část sundáme, jde chrastění zcela lehce.

Více informací
od 52 Kč
Koupit nejlevněji

Chrastítko Hvězdička

Řetěz na kočárek.Hračka rozvíjí dětskou fantazii.Vzdělávací hračka je vynikajícím výrobkem, díky kterém bude Vaše dítě s radostí objevovat svět barev, tvarů a zvuků.Udržujte v čistotě. Myjte kartáčkem v teplé vodě přípravkem určeným dětem, příležitostně přelijte vařící vodou.Barvy a tvary se mohou lišit (hvězdička nebo kytička) , dle dodávky výrobcem.

Více informací
od 48 Kč
Koupit nejlevněji

Dětské chrastítko Baby Mix barevný válec

Dětské chrastítko Baby Mix barevný válec Barevné dětské chrastítko Baby Mix ve tvaru válce pro děti od narození.

Dětské chrastítko Baby Mix žlutá žirafa

Dětské chrastítko Baby Mix žlutá žirafa Barevné dětské chrastítko Baby Mix ve tvaru žirafy pro děti od narození.

Dětské plyšové chrastítko Baby Mix myška

Dětské plyšové chrastítko Baby Mix myška Barevné plyšové chrastítko Baby Mix pro miminka ve tvaru myšky. Myška chrastí a má kousátko.

Dětské plyšové chrastítko Baby Mix tygřík

Dětské plyšové chrastítko Baby Mix tygřík Barevné plyšové chrastítko Baby Mix pro miminka ve tvaru tygra. Tygřík chrastí a má kousátko. Hračka je vyrobená z kvalitního a příjemného materiálu.

Dětské chrastítko Baby Mix zig zag

Dětské chrastítko Baby Mix zig zag Krásné barevné dětské chrastítko Baby Mix ve tvaru zig zag. Chrastítko je určeno dětem od narození. Na konci jsou pohyblivé otočné kuličky, které pohybem vydávají chrastící zvuky.