Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cosmos detska naplast s krtkem 16ks

Nalezeno:    6 produktů


Hartmann Cosmos dětská náplast s Krtkem 16ks

Náplast speciálně pro citlivou dětskou pokožku. Náplast je voděodolná a hypoalergenní, vyvinutá přímo pro děti. Má obrázkový motiv krtka, je dokonale prodyšná a šetrná k pokožce a neslepuje se s ránou. Náplast speciálně pro citlivou dětskou pokožku. Náplast je voděodolná a hypoalergenní, vyvinutá přímo pro děti. Má obrázkový motiv krtka, je dokonale prodyšná a šetrná k pokožce a neslepuje se s ránou. Balení obsahuje 16 oddělených kusů.

Cosmos Cosmos dětská náplast s krtkem 16 ks

Cosmos® Dětská náplast na rány s dětskými veselými motivy s krtkem. Náplast účinně kryje drobná zranění na kůži a chrání je před vniknutím nečistot. Polštářek má navíc tlumící efekt pro minimalizaci bolesti a tlaku.

Cosmos Dětská náplast s krtkem 16 ks

Loga třetí strany: Značka CE - Značka Evropské konformity Loga třetí strany: Zelený bod Druh balení: Ramínko Standardizovaná značka: Cosmos Regulovaný název výrobku: Dělené voděodolné náplasti s veselými motivy.

Cosmos Dětská náplast s KRTKEM rychloobvaz 16 ks

Náplast speciálně pro citlivou dětskou pokožku: voděodolná hypoalergenní náplast vyvinutá přímo pro děti, obrázkové motivy s krtkem, dokonale prodyšná a šetrná k pokožce, neslepuje se s ránou. Balení: Náplast dělená, 16 kusů v balíčku. Zdroj: Hartmann-Rico

Cosmos Kids náplast s krtečkem 16 ks

Popis Cosmos dětská náplast s krtkem voděodolná obsahuje hypoalergenní lepidlo, které se nelepí na ránu a je velmi šetrné k citlivé pokožce dětí. Obsažené ionty stříbra ničí bakterie a zabraňují tak vzniku zánětu. Cosmos náplast dětská s krtkem je voděodolná, prodyšná a jemná k pokožce. Vlastnosti ...