Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Creative iroar cerny

Nalezeno:    3 produkty


Creative iROAR

Špičkový bezdrátový smart reproduktor Creative iRoar vás odrovná vlastnostmi, které v sobě skrývá. Nabízí skvělý zvuk, který zkvalitňuje zážitek z poslechu. Díky mnoha technologiím a aplikacím, jako Blasterx Acoustic Engine, iRoar Dashboard, Smart Volume, Night Mode, Remote Assistant vás bude příjemně překvapovat den co den. Li-ion 9000 mAh baterie zajistí až 20 hodin přehrávání. Součástí zařízení je inteligentní dotykové ovládání (tlačítka svítí a ukazují ovládací prvky). Disponuje až pěti reproduktorovými měniči, které šíří ohromující zvuk všemi možnými směry. Nabízí možnosti připojení, jako Bluetooth, NFC, AAC, microCD slot a 3,5 mm univerzální vstup AUX.

Více informací
od 4 999 Kč
Koupit nejlevněji

Creative Omni

Inteligentní Bluetooth bezdrátový přenosný reproduktor - černý, funkce powerbanky

Více informací
od 2 506 Kč
Koupit nejlevněji

Creative iRoar černý

Špičkový bezdrátový smart reproduktor Creative iRoar vás odrovná vlastnostmi, které v sobě skrývá. Nabízí skvělý zvuk, který zkvalitňuje zážitek z poslechu. Díky mnoha technologiím a aplikacím, jako Blasterx Acoustic Engine, iRoar Dashboard, Smart Volume, Night Mode, Remote Assistant vás bude příjemně překvapovat den co den. Li-ion 9000 mAh baterie zajistí až 20 hodin přehrávání. Součástí zařízení je inteligentní dotykové ovládání (tlačítka svítí a ukazují ovládací prvky). Disponuje až pěti rep...

Creative iRoar GO (černý)

Bezdrátový reproduktor Creative iRoar GO pro každou příležitost. S vestavěným přehrávačem, bluetooth technologií a sloty pro MicroSD karty či USB máte hudbu po ruce kdekoliv a kdykoliv. Praktická velikost a nízká hmotnost umožňuje lehké přenášení. 5 měničů se zabudovaným subwooferem zase zaručuje skvělý výkon. Reproduktor je navíc odolný vůči stříkající vodě a baterie vydrží až 12 hodin provozu.

Creative IROAR GO

Inteligentní Bluetooth bezdrátový přenosný reproduktor - černý, funkce powerbanky