Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cremor base n 1000g

Nalezeno:    1 produkt


Netgear AGM731F

Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base SX Kompaktní optický modul splňující SFP GBIC standardy pro použití s libovolným SFP GBIC rozhraním. Slouží pro rozšíření o optickou konektivitu 1000BASE-SX na dlouhé vzdálenosti. Parametry a specifikace:Konektivita:1000BASE-SXRozhraní:LC konektorPodpora optických kabelů:50/62,5 µmKompatibilní zařízení Netgear:GSM7328S, GSM7352S, GSM7324, GSM7312, GSM7248, GSM7212, FSM7352S, FSM7328S, FSM7326P, GS748T, GS724T, GS716T, FS750T2, FS726TP, FS726T, JGS524F

Více informací
od 2 363 Kč
Koupit nejlevněji

EDIMAX EN-9235TX-32, EN-9235TX-32, síťová karta, PCI, 10/100/1000Mbps, 1xGLAN

Síťová karta 10/100/1000Mb/s Gigabit Ethernet, Wake on LAN, PCI, součástí balení je i low profile záslepka Gigabitový síťový adaptér určený do výkonných síťových počítačů, serverů a podobně, ale i do domácích počítačů. Karta se vyznačuje vysokou spolehlivostí a vynikající propustností. Je ve formátu standardní 32bitové PCI. Podporuje APCI (Advanced Configuration Power Interface) a Wake on LAN, která umožňuje dálkové ovládání. Plný duplex umožňuje zvětšit teoretickou rychlost přenosu až na 20/200/2000 Mbit/s.Díky konstrukci plug-n-play je instalace, nastavení a užívání velice jednoduchou záležitostí. Síťová karta je podporována všemi hlavními operačními systémy WindowsXP/Vista7/8, Mac 10.4.x/10.5.x a Linux.Parametry a specifikace:Přenosová rychlost: 10/1...

Více informací
od 197 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGE-528T 32-Bit PCI Bus Copper (RJ45) Gigabit Ethernet

S tímto 1000BaseT PCI adaptérem můžete vaše pracoviště připojit k gigabitové síti a využívat š

Více informací
od 279 Kč
Koupit nejlevněji

Digitus DN-81000

HP-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, 1000Base-SX, 85

Více informací
od 575 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1100-05E

DGS-1100-05: 5-Port Gigabit Smart Managed Switch (fanless),,,,Features,,,,Physical,,,, Vari

Více informací
od 580 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1100-16

switch, 16 portů, 10/100/1000Mbps, RJ45 NWay, Bandwidth control, VLAN, QoS, 3500kB buffer

Více informací
od 2 340 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1100-08

Basic configurable options ,,11-inch metal case. Comes with adapters to install in 19-inch rac

Více informací
od 770 Kč
Koupit nejlevněji

Great Tea Garden Japan Bancha zelený čaj 1000g

Rozdílné druhy a tradice pití zeleného čaje V Číně se v dřívějších dobách při vaření čaje používaly čerstvě nasbírané lístky. V některých oblastech s nedostatkem jídla se čajové lístky smíchaly s rýží a daly vznik koláči, který se pak spolu s bylinkami, zeleninou a kousky masa použil na výrobu výživné polévky. Později se čerstvé lístky napařovaly a formovaly do malých stlačených koláčků nebo tablet, vysoušely a před přidáním do vroucí vody rozdrtily. Za dynastie Tang v letech 618 až 903 n. l. b...