Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cylindr klobouk

Nalezeno:    13 produktů


Černý klobouk cylindr

DETAILY PRODUKTU: • pevný, látkový klobouk• zdobený černou stuhou OBVOD: 57 cmVÝŠKA: 11 cm

Zelený klobouk cylindr Vodník

Zelený klobouk má přece každý vodník. Pokud tedy jdete na karneval či na nějaký tematický večírek s převleky za vodníka, měli byste si pořídit i tento zelenkavý cylindr. Kromě toho ho vynosíte také na den sv. Patrika či jen tak pro zábavu na Zelený čtvrtek, kdy si vychutnáte v poklidu své zelené pivo s přáteli.

Dekorační klobouk / cylindr k dozdobení (1 ks)

Klobouk cylindr vás zavede do starých časů. Nádherně se bude vyjímat jako ozdoba svatebního auta. Můžete ho i dozdobit dle své fantazie. Využijte ho také na karnevaly, maškarní plesy, oslavy i taneční vystoupení. [Na kloboucích se mohou vyskytnout stopy po lepidle, které ale zdobením překryjete.]

Dekorační klobouk / cylindr k dozdobení 2. jakost (1 ks)

Klobouk cylindr vás zavede do starých časů. Nádherně se bude vyjímat jako ozdoba svatebního auta. Můžete ho i dozdobit dle své fantazie. Využijte ho také na karnevaly, maškarní plesy, oslavy i taneční vystoupení. Klobouky jsou ve 2. jakosti, protože mohou být pokrčené nebo flekaté.

Puzetové náušnice cabochon, čirá glazura, klobouk a knírek, bílé pozadí SP74.03

Kabošon náušnice, vypouklé sklo, černý cylindr s červeným páskem, knírek, bílý podklad, puzetové zapínání.

Cylindr béžový - bez dekorace

Klobouk cylindr vás zavede do starých časů. Využijte ho na karnevaly, maškarní plesy, oslavy i taneční vystoupení. Nádherně se také bude vyjímat jako ozdoba svatebního auta. Můžete ho i dozdobit dle své fantazie.

Pánský cylindr černý

Černý cylindr vždy patřil k symbolům elegance a vznešenosti. Zatímco dámy nosily přes své účesy černé síťky či malé kloboučky, pro pány to byla jasná volba – černý klobouk.

Bob a Bobek na cestách 2: DVD

Černý cylindr kouzelníka Pokustóna není vůbec jen tak obyčejný klobouk, bydlí v něm totiž dva králíci - Bob a Bobek. Bobovi to pálí, je přičinlivý a chytrý, Bobek je sice trochu línější, zato je šikovný a má spoustu nápadů. Spolu zažívají každý den nová dobrodružství a veselé příhody. Epizody: 1. New York 2. Las Vegas 3. Mezi indiány 4. Na Měsíci 5. Na Bobří řece 6. V aréně 7. Amazonka 8. Bermudský trojúhelník 9. Poklad Aztéků 10. Na divokém západě 11. Šaman