Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

D addario planet waves guitar dock

Nalezeno:    14 produktů


Beatles Revolver (LP)

<p>Signature trsátka</p>&nbsp;Sadu deseti kusů bílých trsátek zdobí portréty členů Beatles, všem fanouškům dobře známé z obálky ikonického alba Revolver. Trsátka jsou vyrobena z kvalitního celuloidu, takže nejen dobře vypadají, ale skvěle se s nimi hraje.

Více informací
od 240 Kč
Koupit nejlevněji

D'Addario Planet Waves Guitar Dock

Kytarový stojan Určitě to znáte. Sedíte ve studiu, ve zkušebně, u stolu a často potřebujete kytaru odkládat. Opřít ji o stůl ale bývá riskantní, protože krk kytary po desce stolu rád sjíždí dolů. Planet Waves tento problém vyřešily tímto praktickým a absolutně bezpečným stojánkem. Ten přišroubujete na hranu stolu, aby se ani nehnul, a kytaru můžete opírat mezi jeho držáky. Opřená kytara vám už nikdy nespadne.

D'Addario Planet Waves Protect - Guitar Wax

Kytarová kosmetika Prostředek Protect na bázi karnaubského vosku je vhodný k ošetření lakovaných povrchů kytar. Stačí nalít malé množství přípravku na suchý hadřík a zapracovat jej pomocí krouživých pohybů do nástroje. Po zaschnutí se nástroj pouze očistí hadříkem. Aplikování tohoto prostředku je druhým krokem v řadě třísložkového systému ochrany a péče o lakované plochy hudebních nástrojů od firmy D´Addario. Řadu doplňují výrobky Shine a Restore....

D'Addario Planet Waves Auto Lock Guitar Strap

Kytarový popruh Kytarový popruh se systémem Auto Lock je zárukou pevného a bezpečného uchycení řemenu k nástroji. Systém uchycení je aplikovatelný na všechny kytarové rolny, nemusíte se tak obávat práce navíc s výměnou hardwaru. Samotný popruh je vyrobený z odolného a měkkého nylonu. Nastavitelnost délky popruhu je samozřejmostí.

D'Addario Planet Waves Guitar Humidifier Pro

Kytarová kosmetika Tento zvlhčovač je speciálně určen pro akustické/klasické kytary. Pomalu a rovnoměrně distribuuje potřebnou vlhkost, která zabraňuje vysychání nástrojů a jejich lámání, praskání a deformování. Vložíte jej do ozvučnice nástroje, gumové víčko lze snadno odstranit. Uvnitř umístěná houbička je schopna nasát objem tekutiny, který odpovídá dvanáctinásobku její váhy.

D'Addario Planet Waves Beatles Revolver Guitar Picks Medium

Signature trsátka Sadu deseti kusů bílých trsátek zdobí portréty členů Beatles, všem fanouškům dobře známé z obálky ikonického alba Revolver. Trsátka jsou vyrobena z kvalitního celuloidu, takže nejen dobře vypadají, ale skvěle se s nimi hraje.

D'Addario Planet Waves Guitar Maintenance Kit

Univerzální nářadí Toto pouzdro obsahuje sadu příslušenství pro elektrickou kytaru. Uvnitř naleznete navíječ strun s kleštičkami, pracovní podložku, držák krku, multitool, přípravek na promazání kytarových nultých pražců a sedel Lubrikit, čistič pražců a kapodastr.

D'Addario Planet Waves Acoustic Guitar Humidifier

Kytarová kosmetika Zvlhčovač do ozvučnice pro akustické kytary a baskytary. Houbu vevnitř naplníte vodou pomocí injekční sříkačky a dáte mezi struny do ozvučnice.

D'Addario Planet Waves T20S1501 Latin Line Art Guitar Strap Blue

Kytarový popruh Kytarový popruh D‘Addario ze série Latin Line s minimalistickým designem a výrazným vzorem. Vyrobeny jsou z kvalitního nylonu s pevnými koženými zakončeními, dostatečná šířka zaručuje vysoký komfort a prodloužená délka zase dobrou nastavitelnost.

D'Addario Planet Waves Joe Satriani Guitar Picks Black Medium

Signature trsátka 10 kusů černých trsátek se stříbrným potiskem a podpisem Joe Satrianiho.Potisk na trsátku je každý jiný

D'Addario Planet Waves Joe Satriani Guitar Picks White Heavy

Signature trsátka Sada černých celuloidových trsátek s vlastnoručně kreslenými motivy od kytarového mága Joe Satrianiho. V balení naleznete deset kusů trsátek, každé s unikátním motivem.

D'Addario Planet Waves Acoustic Quick Release Guitar Strap Black

Kytarový popruh Kytarový popruh se systémem quick release je vhodný pro akustické nástroje s chybějící rolnou k uchycení kytary. Nyní už nemusíte automaticky vrtat do dřeva nástroje; místo toho popruh smyčkou připevníte k hlavici nástroje. Systém je jednoduchý a maximálně spolehlivý. Nastavitelnost délky popruhu je samozřejmostí.