Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

D addario planet waves ratchet capo

Nalezeno:    3 produkty


D'Addario Planet Waves Ratchet Capo

Kapodastr Kapodastr pro akustické a elektrické kytary, případně jiné nástroje s oblým hmatníkem. Odlehčená konstrukce z nárazuvzdorného plastu je odolná a zároveň nepřidává zbytečnou váhu na krk vaší kytary. Kapodastr utáhnete či povolíte jediným pohybem díky jednoduchému a intuitivnímu designu.

D'Addario Planet Waves PW-CP-07 NS Lite Capo

Kapodastr Kapodastry ze série NS byly navrženy ve spolupráci firmy D’Addario a známého produktového designéra Neda Steinbergera. Konstrukce z pevného ABS plastu zaručuje vysokou odolnost při zachování nízké váhy, patentovaným mikrometrem snadno nastavíte přesný tlak na struny, což vede k výrazně vyšší stabilitě ladění. Kapodastr je obzvláště vhodný pro akustické a elektrické kytary.

D'Addario Planet Waves PW-CP-18 Cradle Capo

Kapodastr Kapodastry ze série NS byly navrženy ve spolupráci firmy D’Addario a známého produktového designéra Neda Steinbergera. Exkluzivní konstrukce z nerezové oceli zaručuje dlouhou životnost, revoluční systém upínání zase garantuje vyrovnaný přítlak na struny a z toho vyplývající perfektní stabilitu ladění bez drnčících strun. Skvělým nápadem je také možnost jednoduchého zafixování kapodastru za nultým pražcem kytary, pokud jej zrovna nepotřebujete, nehrozí tedy jeho ztráta....