Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

D addario planet waves repro kabel

Nalezeno:    35 produktů


D'Addario Planet Waves DA PW-S-05

Reproduktorový kabel Velmi kvalitní reproduktorový kabel o délce 1,5m.

D'Addario Planet Waves DA PW-MD-10

MIDI kabel Profesionální MIDI kabel pro náročné aplikace.

D'Addario Planet Waves DA PW-M-25

Mikrofonní kabel Profesionální mikrofonní kabel, délka 7.6m

D'Addario Planet Waves DA PW-CGTRA-20

Nástrojový kabel Kvalitní nástrojový kabel z řady D´Addario Classic s rovným a lomeným konektorem. Stínění kabelu zaručuje kvalitní přenos signálu s minimálním šumem.

D'Addario Planet Waves DA PW-CGT-20

Nástrojový kabel Kvalitní nástrojový kabel pro spolehlivý přenos zvuku mezi nástrojem s aparaturou. • Mono kabel se stíněným krouceným párem vodičů. Rozměr konektorů 6.35mm.

D'Addario Planet Waves DA PW-CGT-15

Nástrojový kabel Základní model a v této cenové kategorii poměrně slušný nástrojový kabel, který zajistí dobrý přenos zvuku mezi nástrojem a aparaturou.

D'Addario Planet Waves PW-GRA-20

Nástrojový kabel Kvalitní nástrojový kabel z řady D´Addario Custom s rovným a lomeným konektorem. Pozlacení konektorů je zárukou vysoce kvalitního přenosu signálu a odolnosti vůči korozi. Dvojiá izolace a stínění kabelu redukuje šum na minimum.

D'Addario Planet Waves DA PW-SO-05

Reproduktorový kabel Reproduktorový kabel z Custom Series disponuje prémiovým měděným vodičem (14AWG) a dvěma vrstvami stínění pro naprosto tichý provoz bez nežádoucího šumu a interferencí. Konektory SpeakOn.

D'Addario Planet Waves DA PW-CGT-05

Nástrojový kabel Kvalitní nástrojový mono kabel pro spolehlivý přenos zvuku mezi nástrojem s aparaturou. Kroucený pár vodičů s litými konektory a kvalitním stíněním zajišťuje čistý přenos signálu bez nežádoucího rušení.

D'Addario Planet Waves DA PW-AMSG-20

Nástrojový kabel Kvalitní nástrojový kabel pro spolehlivý přenos zvuku mezi nástrojem s aparaturou. • Mono kabel se stíněným krouceným párem vodičů. Rozměr konektorů 6.35mm.• Pozlacené konektory s patentovanou rozevírací pružinou pro pevnější propojení.• Dvojitá izolace a dvojité stínění pro eliminování indukovaných šumů a brumů.• Robusní konektory potlačující vytrhnutí kabelu z konektoru

D'Addario Planet Waves DA PW-G-15

Nástrojový kabel Kvalitní nástrojový kabel PW-GRA-10 pro spolehlivý přenos zvuku mezi nástrojem s aparaturou..• Mono kabel se stíněným krouceným párem vodičů. Rozměr konektorů 1⁄4" (6.35mm).• Dvojitá izolace a dvojité stínění pro eliminování indukovaných šumů a brumů.• Robusní konektory zabraňující vytrhnutí kabelu z konektoru.

D'Addario Planet Waves DA PW-AG-20

Nástrojový kabel Kvalitní nástrojový kabel pro spolehlivý přenos zvuku mezi nástrojem s aparaturou. Kabel je vybaven spínačem, který zabraňuje nepříjemnému bouchnutí z aparátu při vytahování kabelu z nástroje. Spínač na konektoru zkratuje vstup do aparátu a vy můžete pohodlně vytáhnout kabel z nástroje bez doprovodného aparát ničivého bouchnutí.• Mono kabel se stíněným krouceným párem vodičů. Rozměr konektorů 1⁄4" (6.35mm).• Pozlacené konektory s patentovanou r...