Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Damske snowboardove vazani bazar

Nalezeno:    4 produkty


TRANS STAR W - Dámské snowboardové vázání

Nové vázání Star nabízí perfektní kontrolu nad prknem a vynikající komfort během celého dne na svahu. Baseplate s heelcupem zprostředkují excelentní přenos síly. Ergonomická EVA podložka dostatečně tlumí tvrdé nárazy a šetří tak klouby jezdce.

Rossignol DIVA S/M - Dámské snowboardové vázání

Vázání Rossignol DIVA je dámské all-mountain-freestyle vázání. Toto vázání vylepšuje postoj díky 4 mm nadzvednutí paty, dále vylepšuje kontrolu a komfort při jízdě. Technologie Elasti-Back vylepšuje a pomáhá lépe pohlcovat nárazy. 2.5° boční náklon směrem dovnitř vylepšuje pákový efekt a odraz.

Rossignol VOODOO S/M - Dámské snowboardové vázání

Úplně nové vázání Rossignol VOODOO bylo navrženo speciálně tak, aby poskytovalo co nejvíce komfortu a spolehlivou kontrolu. Nové opěrky Asym Frame a nastavitelné přezky jsou zárukou nejen komfortu, ale i stability a kontroly. Stélka EVA a crash pad heel pad zaručují kvalitní polstrování tohoto all-mountain vázání.

Westige Illusion S/M

Westige Illusion S/M je krásné dámské bílo-růžové snowboardové vázání. Půvabný design včetně kvalitních funkčních prvků – polstrované strapy, kovová patka a ráčny, je samozřejmostí.