Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Damsky skladaci destnik mini

Nalezeno:    586 produktů


Fulton Skládací Minilite Cats

Dámský značkový deštník Fulton. Skládací provedení.

Více informací
od 503 Kč
Koupit nejlevněji

Poseidon Blu ray

> Stélka Ortholite > Voděodolný > Vrchní vrstva: textilní / syntetická > Uvnitř: Textilní > Podrážka: Syntetická

Více informací
od 1 129 Kč
Koupit nejlevněji

Dámský skládací deštník mini

Dámský skládací deštník s barevným potahem. Díky hliníkové konstrukci a malé velikosti je lehký a skladný, pohodlně se Vám vejde do kabelky. I když má deštník mini velikost, je velice pevný, obstojí i v silném větru. Rukojeť deštníku je plastová, opatřená poutkem. Konstrukce deštníku se skládá z osmi polí. Součástí deštníku je ochranný obal. Hloubka deštníku je 18 cm. Celková délka je 56 cm. Délka složeného deštníku je 19 cm.

Dámský skládací deštník mini (1 ks)

Dámský skládací deštník s barevným potahem. Díky hliníkové konstrukci a malé velikosti je lehký a skladný, pohodlně se vám vejde do kabelky. I když má deštník mini velikost, je velice pevný, obstojí i v silném větru. Rukojeť deštníku je plastová, opatřená poutkem. Konstrukce deštníku se skládá z osmi polí. Součástí deštníku je ochranný obal. Hloubka deštníku je 18 cm. Celková délka je 56 cm. Délka složeného deštníku je 19 cm.

Dámský skládací deštník mini (1 ks)

Dámský skládací deštník s barevným abstraktním potahem. Díky hliníkové konstrukci a malé velikosti je lehký a skladný, pohodlně se vám vejde do kabelky. Konstrukce je tvořena osmi poli. Rukojeť deštníku je plastová a opatřená poutkem. Zapínání je klasické na suchý zip. Součástí deštníku je ochranný obal. Hloubka deštníku je 17 cm. Celková délka je 54 cm. Délka složeného deštníku je 18 cm.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Flagred

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Flagred.Počet paprsků: 8. Dámský skládací deštník od značky Esprit, lehká a zároveň odolná konstrukce, pogumovaná rukojeť s poutkem, dodáván s obalem ve stejné barvě, svou velikostí je ideální do kabelky.

Esprit Dámský skládací deštník Super Mini With Shopper Pink

Esprit Dámský skládací deštník Super Mini With Shopper Pink.Počet paprsků: 8. Dámský skládací deštník od značky Esprit, v atraktivním růžovém provedení, ideální do kabelky, součástí je praktické poutko, šikovný obal můžete hravě změnit na nákupní tašku, i v sychravém počasí buďte stylová.

Esprit Dámský skládací deštník Super Mini With Shopper Pink

Dámský skládací deštník od značky Esprit. V atraktivním růžovém provedení.

Esprit Dámský skládací mechanický deštník Super Mini With Shopper Grey

Esprit Dámský skládací mechanický deštník Super Mini With Shopper Grey.Počet paprsků: 8. Dámský skládací deštník od značky Esprit, praktický a skladný, stylové provedení, šikovný obal můžete hravě změnit na nákupní tašku.

Esprit Dámský skládací mechanický deštník Super Mini Spectrum Blue

Esprit Dámský skládací mechanický deštník Super Mini Spectrum Blue.Počet paprsků: 8. Dámský skládací deštník od značky Esprit, odolný kousek proti větru, dodáván s obalem ve stejné barvě, upoutá oblíbeným vzorem.

Doppler Dámský skládací mechanický deštník Fiber mini compact 710266BLACK

Doppler Dámský skládací mechanický deštník Fiber mini compact 710266BLACK.Počet paprsků: 6. Kolekce módních větruvzdorných deštníků Fiber vyniká sníženou hmotností a maximální stabilitou. Jsou vyrobeny ze skleněného vlákna. Dámský skládací deštník od značky Doppler, kompaktní a skladný, odolná kostra ze sklolaminátu, oc...

Doppler Dámský skládací mechanický deštník Special Mini Edelweiss červená 700065E01

Doppler Dámský skládací mechanický deštník Special Mini Edelweiss červená 700065E01.Počet paprsků: 8. Kolekce pro každou příležitost Specials, ať už potřebujete deštník na svatbu, na party či jinou společenskou událost. V této kolekci si každý vybere ten svůj. Elegantní mechanický deštník od značky Doppler, mechanické ovládání, oceníte odoln...

Doppler Dámský skládací mechanický deštník Special Mini Edelweiss černá 700065E03

Doppler Dámský skládací mechanický deštník Special Mini Edelweiss černá 700065E03.Počet paprsků: 8. Kolekce pro každou příležitost Specials, ať už potřebujete deštník na svatbu, na party či jinou společenskou událost. V této kolekci si každý vybere ten svůj. Elegantní mechanický deštník od značky Doppler, mechanické ovládání, oceníte odolnou...

Esprit Dámský skládací mechanický deštník Super Mini Spectrum Blue

Dámský skládací deštník od značky Esprit. Odolný kousek proti větru.

Knirps X1 NUNO Snow - dámský skládací mini deštník

Malý, lehký skládací deštník v kompaktním provedení z nové kolekce podzim/zima 2017. Potah deštníku vyroben z kvalitní lehké polyesterové rychleschnoucí látky. Design navrhnut ve spolupráci s japonským návrhářským studiem NUNO. "Kolekce NUNO je inspirována japonskými znaky pro vodu a led - vyobrazeny jsou vzory deště, mlhy, sněhu, světla a oblohy." Velice kvalitní zpracování. Váha 280 g bez pouzdra. větru odolná konstrukce testovaný ve větrném kanále patentovaný dodáván vče...

Knirps X1 Christina Grey - dámský skládací mini deštník

Malý, lehký skládací deštník v kompaktním provedení z nové kolekce podzim/zima 2018. Potah deštníku vyroben z kvalitní lehké polyesterové rychleschnoucí látky. Veselý motiv na šedém podkladě. Velice kvalitní zpracování. Váha 280 g bez pouzdra. větruodolná konstrukce testovaný ve větrném kanále patentovaný dodáván včetně pouzdra v barvě potahu Jeden z nejprodávanějších modelů deštníků KNIRPS. Řekne-li se v Německu deštník...KNIRPS = záruka TOP kvality (dodáván firmou Doppler). Video z ...

Knirps X1 Christina Blue - dámský skládací mini deštník

Malý, lehký skládací deštník v kompaktním provedení z nové kolekce podzim/zima 2018. Potah deštníku vyroben z kvalitní lehké polyesterové rychleschnoucí látky. Velice kvalitní zpracování. Váha 280 g bez pouzdra. větruodolná konstrukce testovaný ve větrném kanále patentovaný dodáván včetně pouzdra v barvě potahu Jeden z nejprodávanějších modelů deštníků KNIRPS. Řekne-li se v Německu deštník...KNIRPS = záruka TOP kvality (dodáván firmou Doppler). Video z testování deštníku ve větrn...

Knirps T.010 Small Manual taupe - dámský skládací mini deštník s UV ochranou

Dámský skládací mechanický deštník s UV ochranou. Potah deštníku vyroben z kvalitní lehké 100% polyesterové rychleschnoucí látky. Deštník je vysoce pevný, odolný větru. Velice kvalitní zpracování. Lehký a malý deštník. Jeden z nejprodávanějších modelů deštníků KNIRPS. Řekne-li se v Německu deštník...KNIRPS = záruka TOP kvality (dodáván firmou Doppler).

Knirps T.010 Small Manual tmavě červený - dámský skládací mini deštník s UV ochranou

Dámský skládací mechanický deštník s UV ochranou. Potah deštníku vyroben z kvalitní lehké 100% polyesterové rychleschnoucí látky. Deštník je vysoce pevný, odolný větru. Velice kvalitní zpracování. Lehký a malý deštník. Jeden z nejprodávanějších modelů deštníků KNIRPS. Řekne-li se v Německu deštník...KNIRPS = záruka TOP kvality (dodáván firmou Doppler).

Knirps T.010 Small Manual Galateia Dark Navy - dámský skládací mini deštník

Dámský skládací mechanický deštník s moderním potahem s puntíky. Potah deštníku vyroben z kvalitní lehké 100% polyesterové rychleschnoucí látky. Deštník je vysoce pevný, odolný větru. Velice kvalitní zpracování. Lehký a malý deštník. Potah deštníku má UV ochranu 95%. Jeden z nejprodávanějších modelů deštníků KNIRPS. Řekne-li se v Německu deštník...KNIRPS = záruka TOP kvality (dodáván firmou Doppler).

Knirps T.010 Small Manual DOT ART Red - dámský skládací mini deštník

Dámský skládací mechanický deštník s populárním vzorem s puntíky. Potah deštníku vyroben z kvalitní lehké 100% polyesterové rychleschnoucí látky. Deštník je vysoce pevný, odolný větru. Velice kvalitní zpracování. Lehký a malý deštník. Potah deštníku s 95% UV ochranou. Jeden z nejprodávanějších modelů deštníků KNIRPS. Řekne-li se v Německu deštník...KNIRPS = záruka TOP kvality (dodáván firmou Doppler).

Knirps T.010 Small Manual Audrey Pumpkin - dámský skládací mini deštník

Dámský skládací mechanický deštník s moderním potahem z kolekce Knirps podzim/zima 2018. Potah deštníku je vyroben z kvalitní lehké 100% polyesterové rychleschnoucí látky v oranžovém provedení s pudly. Deštník je vysoce pevný, odolný větru. Velice kvalitní zpracování. Lehký a malý deštník. Jeden z nejprodávanějších modelů deštníků KNIRPS. Řekne-li se v Německu deštník...KNIRPS = záruka TOP kvality (dodáván firmou Doppler).

Knirps T.010 Small Manual Kelly Blue - dámský skládací mini deštník

Dámský skládací mechanický deštník s oblíbeným potahem se vzorem s tečkami. Potah deštníku vyroben z kvalitní lehké 100% polyesterové rychleschnoucí látky. Deštník je vysoce pevný, odolný větru. Velice kvalitní zpracování. Lehký a malý deštník. Potah deštníku má UV ochranu 95%. Jeden z nejprodávanějších modelů deštníků KNIRPS. Řekne-li se v Německu deštník...KNIRPS = záruka TOP kvality (dodáván firmou Doppler).