Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Damsky skladaci destnik mini

Nalezeno:    695 produktů


Fulton Skládací Minilite Cats

Dámský značkový deštník Fulton. Skládací provedení.

Více informací
od 629 Kč
Koupit nejlevněji

Poseidon Blu ray

Poseidon 250 je dalším krásným přírůstkem do rodiny Athena DNA. Tentokrát uvnitř nese čip DNA 250, tudíž dokáže poskytnout až 250W naprosto brutálního výkonu. O bezproblémové zajištění tohoto brutálního výkonu, budete potřebovat pro Poseidon 250 tři 18650 Li-Ion články.

Více informací
od 1 122 Kč
Koupit nejlevněji

Fulton skládací Superslim 2 BOLD STRIPE L553

Stylový skládací deštník pro ženy od značky Fulton. Kombinuje bílou a černou barvu.

Více informací
od 699 Kč
Koupit nejlevněji

Fulton skládací Superslim 2 Open/Close

Dámský skládací deštník značky Fulton. Potah s motivy lišky, kolouška či veverky.

Více informací
od 805 Kč
Koupit nejlevněji

Dámský skládací deštník mini

Dámský skládací deštník s barevným potahem. Díky hliníkové konstrukci a malé velikosti je lehký a skladný, pohodlně se Vám vejde do kabelky. I když má deštník mini velikost, je velice pevný, obstojí i v silném větru. Rukojeť deštníku je plastová, opatřená poutkem. Konstrukce deštníku se skládá z osmi polí. Součástí deštníku je ochranný obal. Hloubka deštníku je 18 cm. Celková délka je 56 cm. Délka složeného deštníku je 19 cm.

Dámský skládací deštník mini (1 ks)

Dámský skládací deštník s barevným potahem. Díky hliníkové konstrukci a malé velikosti je lehký a skladný, pohodlně se vám vejde do kabelky. I když má deštník mini velikost, je velice pevný, obstojí i v silném větru. Rukojeť deštníku je plastová, opatřená poutkem. Konstrukce deštníku se skládá z osmi polí. Součástí deštníku je ochranný obal. Hloubka deštníku je 18 cm. Celková délka je 56 cm. Délka složeného deštníku je 19 cm.

Dámský skládací deštník mini (1 ks)

Dámský skládací deštník s barevným abstraktním potahem. Díky hliníkové konstrukci a malé velikosti je lehký a skladný, pohodlně se vám vejde do kabelky. Konstrukce je tvořena osmi poli. Rukojeť deštníku je plastová a opatřená poutkem. Zapínání je klasické na suchý zip. Součástí deštníku je ochranný obal. Hloubka deštníku je 17 cm. Celková délka je 54 cm. Délka složeného deštníku je 18 cm.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Flagred

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Flagred.Počet paprsků: 8. Dámský skládací deštník od značky Esprit, lehká a zároveň odolná konstrukce, pogumovaná rukojeť s poutkem, dodáván s obalem ve stejné barvě, svou velikostí je ideální do kabelky.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Excalibur

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Excalibur.Počet paprsků: 8. Dámský skládací deštník od značky Esprit, lehká a odolná konstrukce, pogumovaná rukojeť s poutkem, obal stejné barvy samozřejmostí, oceníte skladnost deštníku.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Excalibur

Dámský skládací deštník od značky Esprit. Lehká a odolná konstrukce.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Flagred

Dámský skládací deštník od značky Esprit. Lehká a zároveň odolná konstrukce.

Esprit Dámský skládací deštník Super Mini With Shopper Pink

Esprit Dámský skládací deštník Super Mini With Shopper Pink.Počet paprsků: 8. Dámský skládací deštník od značky Esprit, v atraktivním růžovém provedení, ideální do kabelky, součástí je praktické poutko, šikovný obal můžete hravě změnit na nákupní tašku, i v sychravém počasí buďte stylová.

Esprit Dámský skládací deštník Super Mini With Shopper Pink

Dámský skládací deštník od značky Esprit. V atraktivním růžovém provedení.

Esprit Dámský skládací mechanický deštník Super Mini With Shopper Grey

Esprit Dámský skládací mechanický deštník Super Mini With Shopper Grey.Počet paprsků: 8. Dámský skládací deštník od značky Esprit, praktický a skladný, stylové provedení, šikovný obal můžete hravě změnit na nákupní tašku.

Esprit Dámský skládací mechanický deštník Super Mini Spectrum Blue

Esprit Dámský skládací mechanický deštník Super Mini Spectrum Blue.Počet paprsků: 8. Dámský skládací deštník od značky Esprit, odolný kousek proti větru, dodáván s obalem ve stejné barvě, upoutá oblíbeným vzorem.

Esprit Dámský skládací mechanický deštník Super Mini Graphic Star

Esprit Dámský skládací mechanický deštník Super Mini Graphic Star.Počet paprsků: 8. Dámský skládací deštník od značky Esprit, kvalitní materiál, oceníte skladnost deštníku, součástí je obal se stejným potiskem, ideální módní společník do deště.

Doppler Dámský skládací mechanický deštník Fiber mini compact 710266BLACK

Doppler Dámský skládací mechanický deštník Fiber mini compact 710266BLACK.Počet paprsků: 6. Kolekce módních větruvzdorných deštníků Fiber vyniká sníženou hmotností a maximální stabilitou. Jsou vyrobeny ze skleněného vlákna. Dámský skládací deštník od značky Doppler, kompaktní a skladný, odolná kostra ze sklolaminátu, oc...

Doppler Dámský skládací mechanický deštník Hit mini Starlet 700265PS01

Doppler Dámský skládací mechanický deštník Hit mini Starlet 700265PS01.Počet prutů: 53/8. Kolekce Derby vyniká vyváženým poměrem ceny a kvality. Ideální kombinace vysoce kvalitních materiálů a módního designu. Kolekce nabízí deštníky od manuálních až po plně automatické provedení. Dlouhá životnost a praktičnost jsou zde samozřejmostí. Dámský skládací deštník od značky

Doppler Dámský skládací mechanický deštník Hit mini Starlet 700265PS03

Doppler Dámský skládací mechanický deštník Hit mini Starlet 700265PS03.Počet prutů: 53/8. Kolekce Derby vyniká vyváženým poměrem ceny a kvality. Ideální kombinace vysoce kvalitních materiálů a módního designu. Kolekce nabízí deštníky od manuálních až po plně automatické provedení. Dlouhá životnost a praktičnost jsou zde samozřejmostí. Dámský skládací deštník od značky

Doppler Dámský skládací mechanický deštník Special Mini Edelweiss červená 700065E01

Doppler Dámský skládací mechanický deštník Special Mini Edelweiss červená 700065E01.Počet paprsků: 8. Kolekce pro každou příležitost Specials, ať už potřebujete deštník na svatbu, na party či jinou společenskou událost. V této kolekci si každý vybere ten svůj. Elegantní mechanický deštník od značky Doppler, mechanické ovládání, oceníte odoln...

Doppler Dámský skládací mechanický deštník Special Mini Edelweiss černá 700065E03

Doppler Dámský skládací mechanický deštník Special Mini Edelweiss černá 700065E03.Počet paprsků: 8. Kolekce pro každou příležitost Specials, ať už potřebujete deštník na svatbu, na party či jinou společenskou událost. V této kolekci si každý vybere ten svůj. Elegantní mechanický deštník od značky Doppler, mechanické ovládání, oceníte odolnou...

Esprit Dámský skládací mechanický deštník Super Mini Graphic Star

Dámský skládací deštník od značky Esprit. Kvalitní materiál.

Esprit Dámský skládací mechanický deštník Super Mini Spectrum Blue

Dámský skládací deštník od značky Esprit. Odolný kousek proti větru.

Doppler Dámský skládací mechanický deštník Hit mini Starlet 700265PS03

Dámský skládací deštník od značky Doppler. Na první pohled vás okouzlí krásnou barvou a jemným vzorem.

Doppler Dámský skládací mechanický deštník Hit mini Starlet 700265PS01

Dámský skládací deštník od značky Doppler. Ve svěžím odstínu, který vám rozveselí den.