Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Darkove krabicky pro kazdou prilezitost

Nalezeno:    540 produktů


Saténová košilka Karen flowers 5 M - Dárkové balení

Dámská košilka Karen z kolekce značky Dkaren, z kvalitního jemného saténu s květinovým vzorem na bílém pozadí. Její krása spočívá v jednoduchosti. Díky velmi pohodlnému střihu se dobře nosí. Ramínka jsou nastavitelná. Doručujeme jako dárek pro každou příležitost. Dárkově baleno.

Saténová noční košilka Karen červená L - Dárkové balení

Dámská saténová košilka v nádherně svěží červené barvě. Její krása spočívá v jednoduchosti. Díky velmi pohodlnému střihu a lehkému materiálu se dobře nosí. Košilka má úzké nastavitelné ramínka. Doručujeme jako dárek pro každou příležitost. Dodávána v dárkové krabičce. Vhodná také k saténovému županu 90 červený.

Saténový komplet Karen flowers 4 L - Dárkové balení

Dámský saténový komplet s něžným květinovým vzorem. Krása pyžama spočívá v jednoduchosti. Díky velmi pohodlnému střihu se dobře nosí. Ramínka jsou nastavitelná. Šortky mají v pase tenkou gumu v tunýlku. Doručujeme jako dárek pro každou příležitost. Dárkově baleno. Doporučujeme jako sladěný set k županu 90 flowers 4.

Saténový komplet Karen flowers 3 M - Dárkové balení

Něžný květinový komplet ze saténové tkaniny. Krása pyžama spočívá v jednoduchosti. Díky velmi pohodlnému střihu se dobře nosí. Ramínka jsou nastavitelná. Šortky mají v pase tenkou gumu v tunýlku. Doručujeme jako dárek pro každou příležitost. Dárkově baleno. Doporučujeme jako sladěný set k županu 90 flowers 3.

Saténová noční košilka Karen bílá XXL - Dárkové balení

Něžná krátká noční košilka ze saténu. Dámská noční košilka z kvalitního jemného saténu v bílé barvě. Její krása spočívá v jednoduchosti. Díky velmi pohodlnému střihu se dobře nosí. Ramínka jsou nastavitelná. Košilka je balená v dárkové krabičce. Doručujeme jako svatební noční košilku nebo jako dárek pro každou příležitost.

Saténová košilka Karen flowers 9 XXL - Dárkové balení

Dámská košilka Karen z kolekce značky Dkaren, z kvalitního jemného saténu s decentním květinovým vzorem na tmavě modrém pozadí. Její krása spočívá v jednoduchosti. Díky velmi pohodlnému střihu se dobře nosí. Ramínka jsou nastavitelná. Doručujeme jako dárek pro každou příležitost. Dárkově baleno. Doporučujeme jako sladěný set k županu 90 flowers 9.