Kde jsem:     >  Katalog

David jones kabelky cerna

Nalezeno:    593 produktů


Dámská kabelka David Jones Sostrata - modrá

Dámská kabelka David Jones Sostrata - modrá

Elegantní nadčasová kabelka francouzské značky David Jones. Představujeme Vám dámskou nadčasovou kabelku z nejnovější kolekce francouzské značky David Jones. Kabelka drží svůj tvar a vše podtrhují kovové doplňky stříbrné barvy. Hlavní kapsa kabelky se zapíná zipem a její vnitřní část je podšitá textilní látkou. Vnitřní prostor kabelky je prakticky rozdělený přepážkou na dvě poloviny. Uvnitř dále najdete otevřenou kapsičku na drobnosti a kapsu na zip. Poslední kapsu na zip najdete na zadní stran...

1 199 Kč Více informací
Dámská kabelka David Jones Isabelle - vínová

Dámská kabelka David Jones Isabelle - vínová

Elegantní dámská kabelka značky David Jones. Představujeme Vám elegantní dámskou kabelku francouzské značky David Jones z podzimní kolekce 2019. Vnitřní prostor kabel není rozdělen. Uvnitř kabelky najdeme uzavíratelnou kapsičku na zip na zadní straně kabelky a dvě kapsičky na přední straně, které nejsou uzavíratelné. Lze je využít na drobnosti či mobilní telefon. Další kapsičku na zip nalezneme na zadní i přední straně kabelky. Součástí kabelky je nastavitelný a odnímatelný popruh přes rameno....

999 Kč Více informací
Dámská kabelka David Jones Julie - hnědá

Dámská kabelka David Jones Julie - hnědá

Elegantní dámská kabelka značky David Jones. Představujeme Vám elegantní dámskou kabelku francouzské značky David Jones z podzimní kolekce 2019. Kabelka se zapíná pomocí zipu. Její vnitřní prostor je nedělený. Uvnitř kabelky najdeme uzavíratelnou kapsičku na zip na zadní straně kabelky a dvě kapsičky na přední straně, které nejsou uzavíratelné. Poslední kapsičky nalezneme na zadní i přední části kabelky.

1 079 Kč Více informací
Dámská kabelka David Jones Marie - vínová

Dámská kabelka David Jones Marie - vínová

Elegantní dámská kabelka značky David Jones. Představujeme Vám elegantní dámskou kabelku francouzské značky David Jones z podzimní kolekce 2019. Kabelka je uzavíratelná zipem. Vnitřní část kabelky není dělena. Uvnitř kabelky najdeme uzavíratelnou kapsičku na zip na zadní straně kabelky a dvě kapsičky na přední straně, které nejsou uzavíratelné. Lze je využít na drobnosti či mobilní telefon.

999 Kč Více informací
Dámska kabelka David Jones Rachel - zelená

Dámska kabelka David Jones Rachel - zelená

Elegantní dámská kabelka značky David Jones. Představujeme Vám elegantní dámskou kabelku francouzské značky David Jones z nejnovější kolekce. Kabelka je elegantní a vše podtrhují kovové doplňky stříbrné barvy. Kabelka je dělena na dvě části, přičemž každá se uzavírá zipem. Uvnitř kabelky najdete otevřenou kapsičku na drobnosti a kapsičku na zip po bocích kabelky. Součástí kabelky je i odnímatelný a nastavitelný popruh přes rameno.

1 299 Kč Více informací
Dámská kabelka David Jones Georgia - mandlová

Dámská kabelka David Jones Georgia - mandlová

Elegantní dámská kabelka značky David Jones. Představujeme Vám elegantní dámskou kabelku francouzské značky David Jones z její nejnovější kolekce. Kabelka má moderní střih a zapíná se za pomoci zipu. Kabelka je rozdělena na 3 části. Uvnitř najdete otevřenou kapsičku na drobnosti a kapsičku na zip. Další kapsu najdete na zadní straně kabelky. Spodní část kabelky chrání kovové cvoky. Součástí kabelky je odnímatelný a nastavitelný popruh přes ramena.

1 399 Kč Více informací
Dámská kabelka David Jones Ania - modrá

Dámská kabelka David Jones Ania - modrá

Moderní kabelka značky David Jones! Představujeme Vám dámskou kabelku z nejnovější kolekce francouzské značky David Jones. Kabelka Vás zaujme svým tvarem. Zapíná se zipem a její vnitřní část je podšitá látkou. Vnitřní prostor kabelky je nedělený a po jeho stranách najdete dvě otevřené kapsičky na drobnosti a kapsu na zip. Další kapsy nalezneme po stranách kabelky. Součástí kabelky je nastavitelný a odnímatelný popruh přes rameno.

1 299 Kč Více informací
Dámská kabelka David Jones Jala - růžová

Dámská kabelka David Jones Jala - růžová

Elegantní dámská kabelka značky David Jones. Představujeme Vám elegantní dámskou kabelku francouzské značky David Jones z její nejnovější kolekce. Kabelka má moderní střih, skládá se ze 3 částí a zapíná se za pomoci zipu i magnetických druků. Uvnitř kabelky najdete otevřenou kapsičku na drobnosti a kapsičku na zip. Spodní část kabelky chrání 4 kovové druky. Součástí kabelky je odnímatelný a nastavitlený popruh přes ramenou. Kabelku zdobí menší okrasný šátek. Nenechte si ujít tuto kabelku z nejn...

1 449 Kč Více informací
Dámská ledvinka David Jones Ari - zelená

Dámská ledvinka David Jones Ari - zelená

Elegantní crossbody francouzské značky David Jones! Elegantní crossbody francouzské značky David Jones je přesně to, co by se Vám v nadcházejících letních měsících mohlo hodit. Kabelka se zapíná zipem a její vnitřní část je podšitá látkou. Vnitřní prostor kabelky je neděleny a po jeho stranách najdete otevřenou kapsičku na drobnosti a kapsu na zip. Další kapsu najdete na přední straně kabelky. Součástí kabelky je nastavitelný popruh přes rameno.

799 Kč Více informací