Kde jsem:     >  Katalog

Davines essential haircare minu mask 1l

Nalezeno:    6 produktů


Davines Essential Haircare Love Curl Mask

Davines Essential Haircare Love Curl Mask

Extra výživná maska pro kontrolu a vylepšení kudrlinek. Vhodná pro vlnité a kudrnaté vlasy. Vlastnosti Intenzivně hydratuje a vyživuje suché a stresované kudrlinky Dodává kadeřím extra jemnost a zvyšuje jejich pružnost Usnadňuje rozčesání a ovladatelnost i velmi nepoddajných vlasů Zanechává dokonale regenerované, vzdušné a pružné kudrlinky Citrusová vůně Produkt z nulovým odpadem. Bez parabenů a sulfátů. Klíčové složky Vysoce účinná hydratační složka - Obnovuje přirozenou hydrofobicitu vlasů a zajišťuje jejich snažší rozčesávání Výtažek z mandlí - hydratuje a vyživuje, zlepšuje pružnost a tvar Použití Naneste na vlhké vlasy po použití šamponu LOVE curl. Nechte působit 10-15 minut, pročešte a rovnoměrně opláchněte....

Více informací
od 1 672 Kč Koupit nejlevněji
Davines Essential Haircare Minu Mask 250ml

Davines Essential Haircare Minu Mask 250ml

Maska pro barvené vlasy. Účinky: Hloubkově vyživuje barvené vlasy. Zanechává je hedvábně hebké a uhlazené. Pomáhá chránit barvu vlasů. Nezatěžuje vlasy. Typ vlasů: Tento produkt je vhodný pro barvené vlasy. Aplikace: Aplikujte do ručníkem vysušených vlasů, nechejte 10-15 minut působit a poté důkladně opláchněte.

586 Kč Více informací
Davines Essential Haircare Minu Conditioner 1l

Davines Essential Haircare Minu Conditioner 1l

Kondicionér pro barvené vlasy. Účinky: Vlasy zanechává hedvábně hladké a uhlazené. Chrání barvu vlasů. Nezatěžuje vlasy. Typ vlasů: Tento produkt je vhodný pro barvené vlasy. Aplikace: Aplikujte do umytých vlasů, nechejte 5-10 minut působit a poté důkladně opláchněte.

1 514 Kč Více informací
Davines Essential Haircare Nounou Mask 1l

Davines Essential Haircare Nounou Mask 1l

Regenerační maska pro hedvábné a přirozené vlasy. Účinky: Složení masky hydratuje a dodává potřebnou výživu zesvětlovaným a namáhaným vlasům. Typ vlasů: Tento produkt je vhodný pro zesvětlované a namáhané vlasy. Aplikace: Aplikujte na ručníkem vysušené vlasy, nechejte působit 10-15 minut a poté dukladně opláchněte.

1 642 Kč Více informací
Davines Essential Haircare Love Curl Mask 1l

Davines Essential Haircare Love Curl Mask 1l

Extra výživná maska pro kontrolu a vylepšení kudrlinek. Vhodná pro vlnité a kudrnaté vlasy. Vlastnosti Intenzivně hydratuje a vyživuje suché a stresované kudrlinky Dodává kadeřím extra jemnost a zvyšuje jejich pružnost Usnadňuje rozčesání a ovladatelnost i velmi nepoddajných vlasů Zanechává dokonale regenerované, vzdušné a pružné kudrlinky Citrusová vůně Produkt z nulovým odpadem. Bez parabenů a sulfátů. Klíčové složky Vysoce účinná hydratační složka - Obnovuje přirozenou hydrofobicitu vlasů a ...

1 672 Kč Více informací
Davines Essential Haircare Love Instant Mask 1l

Davines Essential Haircare Love Instant Mask 1l

1 642 Kč Více informací