Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Davkovac tek mydla cws

Nalezeno:    9 produktů


Merida Dávkovač tekutého mýdla Merida TOP

– objem 800 ml <br />– mýdlo doplňované z kanystru <br />– barva okénka na kontrolu objemu mýdla: modrá <br />– vyrobený z vysoce kvalitního plastu ABS <br />– uzamykatelný na klíček<br />UPOZORNĚNÍ: Dávkovače mýdla jsou určeny VÝHRADNĚ pro použití s běžnými tekutými mýdly. V žádném případě nesmějí být používány pro dezinfekční gely, dezinfekce a podobné látky, které mohou nevratně poškodit vnitřní konstrukční díly dávkovače /především pumpy/. Výrobce nenese odpovědnost za škody vzniklé aplik...

Více informací
od 870 Kč
Koupit nejlevněji

MERIDA Dávkovač tekutého mýdla MINI TOP 400 ml

Plastový dávkovač tekutého mýdla na dolévání. V bílém provedení s modrým okénkem pro kontrolu mýdla. Vhodný do všech typů interiérů.<br />barva: bílá<br />materiál: plast<br />objem: 0,4 l<br />náplň: tekutá<br />typ: dolévací<br />uchycení: na stěnu<br />rozměry v x š x h: 19 x 9 x 8,9 cm<br />otevírání klíčem, montážní materiál je součástí balení, kontrola zásoby mýdla

Více informací
od 691 Kč
Koupit nejlevněji

JOFEL Jofel Dávkovač tekutého mýdla Azur 1 l AC80050

Dávkovač tekutého mýdla Azur 1 l - kvalitní dávkovač tekutého mýdla z ABS plastu. Dávkovač je doplnitelný mýdlem.

Více informací
od 557 Kč
Koupit nejlevněji

Spirella RETRO Dávkovač mýdla

Nástěnné doplňky ze série Ricordi jsou vyrobené z kvalitní mosazi. Vyznačují se retro stylem, který dodá Vaší koupelně originální a luxusní vzhled. Dávkovač mýdla v chromové povrchové úpravě je vhodným doplňkem do každé retro koupelny.

Více informací
od 320 Kč
Koupit nejlevněji

JOFEL Jofel Dávkovač tekutého mýdla Aitana 0,9 l AC70000

Dávkovač tekutého mýdla na dolévání&nbsp;Aitana 0,9l - vynikající a kvalitní dávkovač tekutého mýdla je vybaven na klíček a průzorem. Moderní design.

Více informací
od 508 Kč
Koupit nejlevněji

JOFEL Jofel Dávkovač mýdla Azur 0,5l AC84000

Plastový dávkovač tekutého mýdla na dolévání. V transparentním modrém provedení s bílým dávkovacím tlačítkem. Vhodný pro všechny druhy toalet.<br />barva: transparentní modrá a bílá, tlačítko bílá<br />materiál: plast<br />objem: 0,4 l<br />náplň: tekutá<br />typ: dolévací<br />uchycení: na stěnu<br />rozměry v x š x h: 13,5 x 11,5 x 8,2 cm<br />montážní materiál je součástí balení, kontrola zásoby mýdla

Více informací
od 402 Kč
Koupit nejlevněji

Solo 200

Sada houslových strun z nejmodernější rodiny strun Thomastik vhodná pro sólovou hru.

Více informací
od 489 Kč
Koupit nejlevněji

Tina - Dávkovač tek. mýdla TIN99

Série Tina - to jsou keramické koupelnové doplňky s imitací dřevěného prvku s nápisem. Dávkovač mýdla Tina - rozměr 20x7x7 cm, materiál keramika.

Lana - Dávkovač tek. mýdla LAN99

Volně stojící dávkovač mýdla se série doplňků LAN je díky svému jemnému dekoru a zemité hnědé barvě jasnou volbou do koupelny laděné v přírodních barvách.

Talia - Dávkovač tek. mýdla TAL99

Série keramických koupelnových doplňků Talia bude slušet koupelně s atmosférou francouzského venkova. Volně stojící doplňky kopírují trend hrubšího, neopracovaného materiálu v interiéru domácnosti. Vneste tento trend také do Vaší koupelny. Dávkovač mýdla Talia o rozměrech 7,6 x 19 cm.

Solana - Dávkovač tek. mýdla, černý SOL99CE

Elegantní série volně stojících doplňků Solana přináší kompletní nabídku koupelnových doplňků ve třech módních barvách - bílé, černé a fialové. Keramický dávkovač mýdla o rozměrech 9 x 18 cm v černé barvě.

LADYFUX / ZEDRA dávkovač tek. mýdla 40553000

Dávkovač tekutého mýdla se zásobníkem, s povrchovou úpravou GROHE StarLight, je zárukou dokonale trvanlivého produktu, nezávisle na konkrétní barvě. Dokonale zpracované, trvanlivé povrchové úpravy jsou navrženy pro maximální odolnost vůči škrábancům a znečištění, čímž zaručují snadnou údržbu a dokonalý vzhled po mnoho let.

ESSENTIALS Dávkovač tek. mýdla s držákem 40448001

Dosáhnout luxusního a sladěného koupelnového interiéru nebylo nikde jednodušší. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky z řady GROHE Essentials, například tento držák s dávkovačem mýdla. Obsahuje odolný, snadno udržovatelný chromový povrch GROHE StarLight, který si zachová svůj lesk mnoho let, a jehož instalace je snadná, prostřednictvím malého množství srozumitelných instrukcí.

ESSENTIALS Cube dávkovač tek.mýdla s drž 40756001

Elegantní nástěnný dávkovač tekutého mýdla s chromovým držákem ESSENTIALS CUBE a chromovým povrchem StarLight, je vhodným koupelnovým doplňkem.