Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Daylong kids of 30 200ml

Nalezeno:    4 produkty


Spirig Egerkingen Daylong kids SPF 30 200 ml

Daylong kids SPF 30 200 ml + Daylong after sun Locio 200 ml

Více informací
od 539 Kč
Koupit nejlevněji

Sun Protect 200 ml

Vysoká ochrana SPF 50+ před slunečními paprsky a chronickým poškozením dětské pokožky v důsledku působení UV záření dělá ze spreje na opalování Sensitive Protect od Eucerinu ideální volbu na dovolenou u moře. Sprej se snadno nanáší, a nejen že dětskou kůži chrání, ale také napomáhá jejímu zklidnění. Sprej je zcela bez parfemace, proto je zaručena jeho velmi dobrá snášenlivost i u citlivé pokožky. Použití: Ideální je nanášet jej na tělo 30 minut před výskytem na slunci. Je extra voděodolný, není proto potřeba jej po každém namočení znovu aplikovat. Před použitím nádobku důkladně protřepejte a při aplikaci se vyhněte očnímu okolí.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Avon Cosmetics Mléko na opalování SPF 50+ 200 ml

Popis Mléko na opalování pro pokožku citlivou na slunce. Poskytuje dlouhotrvající hydrataci a pomáhá předcházet loupání pokožky. Vhodné i pro muže.

Více informací
od 175 Kč
Koupit nejlevněji

Daylong kids SPF30 200ml

Daylong® KIDS SPF 30 je lipozomální locio s vysokým ochranným faktorem a fotostabilními UV filtry, které zajišťují vysoce účinnou UVA a UVB ochranu.

SPIRIG PHARMA AG, EGERKINGEN | Daylong Kids SPF30 200ml

Daylong Kids 30 je speciální přípravek k vysoce účinné ochraně před slunečním zářením, určený pro citlivou kůži. Ochranné filtry proti záření UVA a UVB jsou navázány na lipozomy. Tato forma garantuje dlouhou ochranu před slunečním zářením a dobrou odolnost vůči vodě. Vyjímečná technologie lipozomů zaručuje, že chemické filtry zůstávají v horních částech pokožky a nevstřebávají se do hlubších struktur. Tím se riziko alergické reak...

Nivea Sun Kids Dětské mléko na opalování OF 50+ 200 ml

Popis Dětské mléko na opalování sensitive OF 50+. Vysoká ochrana pro citlivou dětskou pokožku. Dlouhodobě voděodolné složení bez obsahu parfému, barviv a konzervačních látek, spolu s vysokou UVA ochranou snižuje riziko slunečních alergií u dětí. Vysoce kvalitní UVA/UVB ochranný systém okamžitě chrání pokožku před spálením a trvalým poškozením. Důležité pokyny k použití: Aplikujte v dostatečném množství před sluněním. Aplikaci během dne prav...