Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dell alienware aw510k bila 545 bbch

Nalezeno:    3 produkty


Dell Alienware AW510K, bílá - 545-BBCH

Mechanická klávesnice se spínači Cherry MX Red - nízký profil. Trvanlivost 50 milionů úhozů. Plně programovatelné klávesy. Vyhrazené ovládání zvuku. Délka kabelu 2 metry. RGB osvětlení AlienFX s 16,8 miliony barev. Anti-Ghosting/N-Key rollover. USB vstup.

DELL Alienware AW510K, Cherry MX Low-Profile Red, US, bílá (545-BBCH)

Drátová herní klávesnice s vícebarevným podsvícením. Dell Alienware AW510K (545-BBCH) s životností až 50 milionů úhozů připojíte 2m kabelem USB konektorem. Pochlubit se může špičkovými herními spínači Cherry MX s nízkým profilem. Klávesy lze programovat a tím přizpůsobit pro potřeby dané hry.

Dell Alienware Low-profile RGB Mechanical Gaming Keyboard AW510K Lunar Light (545-BBCH)

Herní klávesnice drátová, podsvícená, americká lokalizace kláves, USB Navržena pro vítězstvíStylová klávesnice Dell Alienware AW510K se stane nepostradatelným doplňkem výbavy každého nadšeného gamera. Díky ergonomickému designu a řadě pokročilých funkcí je stvořena pro váš maximální výkon. Klávesy jsou opatřeny špičkovými spínači Cherry MX Red s nízkým profilem, výbornou odezvou a dlouhou životností až 50 milionů sepnutí.Klíčové vlastnosti herní klávesnice Dell Alienware AW510K Lunar ...