Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Desigual batoh

Nalezeno:    108 produktů


Desigual Batoh

Batoh Desigual s květovanou výšivkou. Značka Desigual se vyznačuje svou jedinečností, proto se vzor či potisk na zboží nemusí 100% shodovat s uvedenou fotografií. Poutko k zavěšení Zapínání na zip Přední kapsa na zip Logo značky Rozměry: 35×28×11 cm Materiál: Svršek: 100% polyuretan Podšívka: 100% polyester Při údržbě se vždy řiďte pokyny uvedenými na štítku výrobce!

Desigual Batoh

Batoh Desigual s vesmírnými nášivkami. Značka Desigual se vyznačuje svou jedinečností, proto se vzor či potisk na zboží nemusí 100% shodovat s uvedenou fotografií. Vesmírný design Dvě přední kapsy na zip Poutko k zavěšení Polstrovaná záda Zapínání na zip Ozdobný přívěsek Logo značky Rozměry: 34×25×11 cm Materiál: Svršek: 100% polyuretan Podšívka: 100% polyester Při údržbě se vždy řiďte pokyny uvedenými na štítku výrobce!...

Desigual Dámský batoh

Stylový batoh Desigual se zapínáním na zip. Značka Desigual se vyznačuje svou jedinečností, proto se vzor či potisk na zboží nemusí 100% shodovat s uvedenou fotografií. Zapínání na zip Nastavitelné popruhy Květovaný vzor Přední kapsy na zip Poutko k zavěšení Rozměry: 34 × 25 × 11 cm Materiál: Svršek: 100% polyuretan Podšívka: 100% polyester Vlastnosti materiálů: Polyuretan Syntetické vlákno Velmi snadná údržba Polyester Vysoká odolno...

Desigual Dámský batoh

Batoh Desigual s barevnými flíčky. Značka Desigual se vyznačuje svou jedinečností, proto se vzor či potisk na zboží nemusí 100% shodovat s uvedenou fotografií. Barevné flíčky Dvě přední kapsy na zip Poutko k zavěšení Polstrovaná záda Zlaté zipy Logo značky Rozměry: 34 × 25 × 11 cm Materiál: Svršek: 100% polyuretan Podšívka: 100% polyester Vlastnosti materiálů: Polyuretan Syntetické vlákno Velmi snadná údržba Polyester Vysoká odoln...

Desigual Dámský batoh

Batoh Desigual s designovými trojúhelníky. Značka Desigual se vyznačuje svou jedinečností, proto se vzor či potisk na zboží nemusí 100% shodovat s uvedenou fotografií. Barevné trojúhelníky Dvě přední kapsy na zip Poutko k zavěšení Nastavitelné popruhy Zajímavý tvar Logo značky Rozměry: 34,2 × 33 × 11 cm Materiál: Svršek: 100% polyuretan Podšívka: 100% polyester Vlastnosti materiálů: Polyuretan Syntetické vlákno Velmi snadná údržba Poly...

Desigual Batoh Back Legend Randers Negro 19WAKP16 2000

Desigual Batoh Back Legend Randers Negro 19WAKP16 2000.Značka Desigual se vyznačuje svou jedinečností, proto se vzor či potisk na zboží nemusí 100% shodovat s uvedenou fotografií.Materiál: 100% polyuretanBarva komponentů: stříbrná Prostorný batoh, vhodný např. do školy, do práce i na výlet, má boční, volně přítupné kapsy, přední kapsu na zip, ozdoben odnímatelným přívěskem, uvnitř malá ...

Desigual Batoh Back Legend Randers Negro 19WAKP16 2000

Prostorný batoh, vhodný např. do školy, do práce i na výlet. Má boční, volně přítupné kapsy.

Desigual Batoh 'BACK_NANIT BAZA' mix barev / černá

Svrchní materiál:Syntetika=0%,Vnitřní materiál:Textil=0%

Batoh Desigual Backpack Oss

Batoh Desigual Backpack Oss. Materiál: Vnitřní: 80% Polyester 20% Bavlna. Vnější: 100% Polyester

Desigual Batoh Back Soft Bandana Venice Mini Black 19WAKP28 2000

Desigual Batoh Back Soft Bandana Venice Mini Black 19WAKP28 2000.Materiál: 100% polyuretanBarva komponentů: stříbrná Batoh se strukturovaným povrchem, zdoben precizním vyšíváním, má nastavitelné popruhy, vzadu a uvnitř zipovou kapsu na cennosti, skvěle vypadá k elegantnímu i volnočasovému outfitu. Značka Desigual se vyznačuje svou jedinečností, proto se vzor či potisk na zboží nem...

Batoh DESIGUAL - 19WAKA18 2000

Batoh se v dámském šatníku hodí skoro ke všemu. Představujeme konkrétní, originální nabídku značky Desigual, která ideálně doplní Vaši kreaci! S tímto stylovým batohem budete bez námahy vypadat stále jinak.

Batoh DESIGUAL - 19WAKP28 2000

Holdujete aktivnímu životnímu stylu a pobytu na čerstvém vzduchu? Tento batoh světové značky Desigual byl navržený tak, aby splnil všechny požadavky. S tímto stylovým batohem budete bez námahy vypadat stále jinak.

Batoh DESIGUAL - 19WAKP20 2005

Tento batoh značky Desigual se nemusíte bát kombinovat s koženou bundou. Hodí se i k džínové bundě, nebo maxi šatům! Je prostorný a vždy doplní každou Vaši kreaci. Navrženo pro ty, co holdují aktivnímu životnímu stylu!

Batoh DESIGUAL - 19WAKP18 3082

Batoh značky Desigual představuje zlatý důl nových kreací! Chcete být dračice, nebo romantička? S tímto batohem to bude maličkost. Již dnes můžete využít neomezené množství originálních nápadů! S tímto stylovým batohem budete bez námahy vypadat stále jinak.

Batoh DESIGUAL - 19WAKA22 2000

Tento batoh značky Desigual se nemusíte bát kombinovat s koženou bundou. Hodí se i k džínové bundě, nebo maxi šatům! Je prostorný a vždy doplní každou Vaši kreaci. S tímto stylovým batohem budete bez námahy vypadat stále jinak.

Batoh DESIGUAL - 19WAKP07 2000

Tento batoh značky Desigual se nemusíte bát kombinovat s koženou bundou. Hodí se i k džínové bundě, nebo maxi šatům! Je prostorný a vždy doplní každou Vaši kreaci. S těmito doplňky vyniknete. Vaše přítomnost ozdobí každý den krásou a radostí!

Batoh DESIGUAL - 19WAKP28 3083

Tento batoh značky Desigual se nemusíte bát kombinovat s koženou bundou. Hodí se i k džínové bundě, nebo maxi šatům! Je prostorný a vždy doplní každou Vaši kreaci. Klasické kabelky můžete na chvíli opustit. S pohodlným, praktickým batohem budete mít veškeré důležité věci vždy po ruce.

Batoh DESIGUAL - 19WAKA05 4092

Holdujete aktivnímu životnímu stylu a pobytu na čerstvém vzduchu? Tento batoh světové značky Desigual byl navržený tak, aby splnil všechny požadavky. Sportovní silueta v elegantním provedení. Je to možné? S tímto modelem vytvoříte nové, neotřelé kreace. Ke kožené bundě, nebo neformálnímu obleku, jako součást kreací k mnoha nejrůznějším událostem.

Batoh DESIGUAL - 19WAKP14 2000

Batoh se v dámském šatníku hodí skoro ke všemu. Představujeme konkrétní, originální nabídku značky Desigual, která ideálně doplní Vaši kreaci! Sportovní silueta v elegantním provedení. Je to možné? S tímto modelem vytvoříte nové, neotřelé kreace. Ke kožené bundě, nebo neformálnímu obleku, jako součást kreací k mnoha nejrůznějším událostem.

Batoh DESIGUAL - 19WAKA09 5000

Batoh značky Desigual představuje zlatý důl nových kreací! Chcete být dračice, nebo romantička? S tímto batohem to bude maličkost. Již dnes můžete využít neomezené množství originálních nápadů! Sportovní silueta v elegantním provedení. Je to možné? S tímto modelem vytvoříte nové, neotřelé kreace. Ke kožené bundě, nebo neformálnímu obleku, jako součást kreací k mnoha nejrůznějším událostem.

Batoh DESIGUAL - 19WAKP12 2000

Vsaďte na pohodlí při nošení. Nahraďte klasickou kabelku neotřelým batohem začky Desigual! Díky němu budete mít volné ruce a vždy najdete malé i větší drobnosti. Klasické kabelky můžete na chvíli opustit. S pohodlným, praktickým batohem budete mít veškeré důležité věci vždy po ruce.

Batoh DESIGUAL - 19WAKA11 3006

Vsaďte na pohodlí při nošení. Nahraďte klasickou kabelku neotřelým batohem začky Desigual! Díky němu budete mít volné ruce a vždy najdete malé i větší drobnosti. Sportovní silueta v elegantním provedení. Je to možné? S tímto modelem vytvoříte nové, neotřelé kreace. Ke kožené bundě, nebo neformálnímu obleku, jako součást kreací k mnoha nejrůznějším událostem.

Batoh DESIGUAL - 19WAKA22 3099

Máte pocit, že Vám v životě spousta věcí utekla? Ještě toho zbývá objevit tolik! S tímto batohem značky Desigual pevně vykročíte do budoucnosti! Originální a pohodlný. S volnýma rukama najdete nové možnosti mezi nashromážděnými kousky oblečení. Klasické kabelky můžete na chvíli opustit. S pohodlným, praktickým batohem budete mít veškeré důležité věci vždy po ruce.