Kde jsem:     >  Katalog

Desky b6 na dokumenty

Nalezeno:    1574 produktů


Diář 2022 Flip - černo/zelený, denní, B6

Diář 2022 Flip - černo/zelený, denní, B6

Diář Flip Jde o moderní typ diářů s vyměnitelnými deskami a variabilním obsahem. Praktické desky jsou vybaveny poutkem na tužku, magnetickou uzavírací klopou a jejich okraj zdobí obšití nití. Desky je možno použít opakovaně pro zápisníky i diáře, proto neobsahují ražbu letopočtu. Diář obsahuje: osobní údaje, plánovač dovolené (měsíční přehled), plánovací kalendář, telefonní předvolby, státní svátky České a Slovenské republiky, mezinárodní svátky, roční výhled, denní layout, adresář, mapa Evr...

289 Kč Více informací
Erich Krause Desky A4 Matt Classic, modré

Erich Krause Desky A4 Matt Classic, modré

Desky na dokumenty Matt Classic – modré. Pro ukládání papírů velikosti A4. Pojme až 300 listů. Vyrobeny z vysoce kvalitního plastu. Povrch má tzv. pískovou texturu. Díky této textuře na deskách nejsou vidět otisky prstů a malé škrábance. Má gumičky, které zajistí, že dokumenty nevypadnou.

45 Kč Více informací
Voleo REGÁL NA DOKUMENTY, Sonoma dub, 81,8/110,5/40 cm - Sonoma dub

Voleo REGÁL NA DOKUMENTY, Sonoma dub, 81,8/110,5/40 cm - Sonoma dub

Tento regál na spisy od značky VOLEO patří ke klasickému vybavení pracovny! Šikovný regál se 2 nastavitelnými vkládacími policemi poskytuje mnoho místa pro dokumenty, knížky nebo dekoraci. Díky provedení z plošně lisované desky v barvě dubu je regál s rozměry cca 82 x 111 x 40 cm (Š x V x H) obzvláště robustní, nízké kulaté nohy v černé barvě zajišťují jeho stabilitu. Regál na dokumenty: nepostradatelný pomocník do kanceláře!

4 847 Kč Více informací