Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Desky b6 na dokumenty

Nalezeno:    1086 produktů


Desky na dokumenty Poly Rock zelená, A5

Desky na dokumenty z tuhého transparentního polypropylenu, tloušťka 600 mikronů. Rozšiřitelné textilní dno z odolného materiálu, uzavírání na gumičku. Vnitřní jedna kapsa. Na dokumenty A5.

Desky na dokumenty NEON A4, PP oranžové

Trojchlopňové desky na dokumenty v atraktivních neonových barvách, zavírání na gumičku, vyrobeno z PP.

Desky na dokumenty FolderMate Nest olivově zelená

Desky na dokumenty s vrchním plněním z pevného polypropylenu s atraktivním designem, tloušťka 700 mikronů. Rozšiřitelné textilní dno z odolného materiálu s kapacitou až 60 mm, uzavírání na gumičku a knoflík. Vnější rozměr 320 x 260 x 60 mm. Na dokumenty velikosti A4.

ALBI Pouzdro na dokumenty B6 - Kočka s klubkem

Pouzdra jsou vhodná na dokumenty, faktury, účtenky, apod. Se zapínáním na druk. Pouzdra jsou vhodná na dokumenty, faktury, účtenky, apod. Se zapínáním na druk.

ALBI Pouzdro na dokumenty B6 - Kočka s klubkem - Albi

Pouzdra jsou vhodná na dokumenty, faktury, účtenky, apod. Se zapínáním na druk.

Desky na dokumenty FolderMate Pop Gear Plus kouřová

Desky na dokumenty pro pohodlný přenos a organizaci dokumentů velikosti A4. Je vyrobená z pevného transparentního polypropylenu, tloušťka 700 mikronů. Praktické uzavírání na gumičku pro bezpečný přenos. Obsahuje 13 rozšiřitelných přihrádek s nalepovacími záložkami.

Desky na dokumenty FolderMate Pop Gear Plus kouřová

Desky na dokumenty pro pohodlný přenos a organizaci dokumentů velikosti A4 je vyyrobená z pevného a transparentního polypropylenu v příjemném dvoubarevném provedení. Tloušťka polypropylenu je 700 mikronů. Aktovka má jeden oddíl s rozšiřitelným textilním dnem z odolného materiálu. Praktické uzavírání na gumičku pro bezpečný přenos.

Desky na dokumenty Paperblanks - Old Leather Flint A4

Luxusní složka na papíry Paperblanks z kolekce Old Leather Collection Flint. Originální design inspirovaný světovými vzory a uměleckými díly. Pojme až 40 listů papírů velikosti A4. Magnetické zavírání se třemi páry magnetů pro bezpečné upevnění. Boční textilie pro snadné rozšíření složky. Vnitřní podšívka vyrobená z uměleckého papíru. 100% recyklované desky. Dekorativní potištěný krycí papír.

Desky na dokumenty Paperblanks - Old Leather Foiled A4

Luxusní složka na papíry Paperblanks z kolekce Old Leather Collection Foiled. Originální design inspirovaný světovými vzory a uměleckými díly. Pojme až 40 listů papírů velikosti A4. Magnetické zavírání se třemi páry magnetů pro bezpečné upevnění. Boční textilie pro snadné rozšíření složky. Vnitřní podšívka vyrobená z uměleckého papíru. 100% recyklované desky. Dekorativní potištěný krycí papír. Vazby renesanční kůže byly často obarveny bohatými odstíny červené, aby zvýraznily složité ozdoby zdob...

Desky na dokumenty Paperblanks - Old Leather Foiled A4

Old Leather Collection Renaissance leather bindings were often dyed rich shades of red to highlight the intricate gold-tooled embellishments that adorned them. We have created our Foiled address book cover in this spirit, capturing the vibrancy and lightness of design characteristic of these antique books.

Desky na dokumenty Paperblanks - Old Leather Flint A4

Old Leather Collection Capturing the flavour of Renaissance-style bound books, our Flint cover pays homage to the craft of delicate gold tooling. For this Old Leather design, we have incorporated a textured white design reminiscent of chalk, flint or limestone, adding an edginess to the look of finely wrought leather.