Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Desky na jidelni stoly

Nalezeno:    1736 produktů


TONELLI jídelní stoly T5 (260 x 100 cm)

Designový jídelní stůl od výrobce TONELLI a designéra Giulio Mancini. Deska je skleněná či ze slisované keramiky a je umístěná na kovové podnoži.

TONELLI jídelní stoly T5 (320 x 115 cm)

Jídelní stůl od výrobce TONELLI a designéra Giulio Mancini. Deska ve tvaru obdélníku se zaoblenými stranami je vyrobena ze slisované keramiky a je umístěná na kovové podnoži.

Výprodej designové jídelní stoly Rough Table libanonský cedr 400cm

Designový stůl Rough Tabletop od návrhářského týmu dánské značky Norr 11 zcela proměňuje dosavadní koncepci stolování. Tento nepřehlédnutelný, jedinečný, 100% přírodní kousek ze libanonského cedru, který je zpodobením čisté krásy a dlouholeté kvality, vyniká svým nekonvenčním tvarem i jednoduchým (ne)opracováním. Rough Table patří přesně mezi ty kousky, jež by v místnosti mohly stát samy, a přesto by celému prostoru dodaly neopakovatelné kouzlo. S tímto stolem vnesete do Vašeho interiéru srdce ...

Výprodej Magis designové jídelní stoly XZ3 kulaté (černá)

Stav : Deska černá - jemné škrábance (fotky na vyžádání) Podnož černá - nová Dostupnost: Skladem na showroomu Doručení : Lze na showroomu vyzvednout, poslat stehovací službou, kurírem po Praze či spedicí po celé ČR.

TONELLI jídelní stoly Tavolante Aged Oak (240 x 120 cm)

Designový jídelní stůl od výrobce TONELLI a designéra Marco Gaudenzi. Deska stolu z dubové dýhy je vyrobena z regenerovaných dubových trámů, které jsou zpracovány tak, aby byly vyzdviženy jejich charakteristické rysy. Tloušťka skleněné podnože je 15 mm a tloušťka desky 50 mm.

TONELLI jídelní stoly Bakkarat Alto (240 x 100 cm)

Designový jídelní stůl Bakkarat Alto od firmy TONELLI a dvojice designérů D’Urbino & Lomazzi. Deska stolu z čirého skla vytváří elegantní kontrast s vyřezávanými krystalovými prvky, které spočívají na chromovaných kovových podstavcích.

Dkton Jídelní stůl Nadida 200 cm Dýhové desky

Jídelní stůl Nadida 200 cm Dýhové desky Jídelní stůl Nadida 200 cm vzhledu dýhy, přinese do vašeho domova pohodlí. Stůl je pokryt naolejován odolnou dýhou. Nohy stolu jsou mírně rozšířené a tím zajišťují stabilní držení. Jídelní stůl Nadida bude krásným místem na setkání ve vaší domácnosti, rodinné večeře a domácí úkoly. Rozměr: 200 cm x 95 cm x 75 cm (š x h x v) Barva nohou: černé,lakovanéMateriál stolu: dub, dýhaBarva desky: divoký dub dyhové desky...

SNOP stoly Uhlík

Designér: JERRY KOZA Design: 2008 Výrobce: SNOP (Česko) Kategorie: JÍDELNÍ STOLY KANCELÁŘSKÉ STOLY Materiál: nerez, karbonová sandwich deska Rozměry: 180 x 75 x 90 (šířka x výška x hloubka v cm), další rozměry na vyžádání Dostupnost: 4 - 8týdnů