Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Destnik detsky skladaci mini

Nalezeno:    430 produktů


FARE LIBERTY Mini skládací obrácený deštník ČERVENÝ 5415

Na první pohled je to klasický skládací deštník se systémem open/close. Zavírá se ale obráceně.

Doppler Mini Fiber PRIMA VERA - dámský skládací deštník modrá

Dámský skládací mechanický deštník v trendy módních barvách a vzorech. Kvalitní pongee (ponžé) potah - hedvábná tkanina. Konstrukce deštníku je vyrobena ze sklolaminátu/oceli/hliníku. Deštník má lehkou větru odolnou konstrukci.    

Doppler Mini Fiber GRAPHICS 22 - dámský skládací deštník vzor 1

Dámský skládací mechanický deštník v trendy módních barvách a vzorech. Kvalitní pongee (ponžé) potah - hedvábná tkanina. Konstrukce deštníku je vyrobena ze sklolaminátu/oceli/hliníku. Deštník má lehkou větru-odolnou konstrukci. Bezporuchový model.

Doppler Mini Fiber SOFIA - dámský skládací deštník modrá

Dámský skládací mechanický deštník s kruhovými ornametny v různých barvách. Kvalitní pongee (ponžé) potah - hedvábná tkanina. Konstrukce deštníku je vyrobena ze sklolaminátu/oceli/hliníku. Deštník má lehkou větru odolnou konstrukci.

Doppler Mini Fiber ROYAL CATS - dámský skládací deštník

Dámský skládací odlehčený mechanický deštník s oblíbeným vzorem s kočkami. Kvalitní pongee (ponžé) potah - hedvábná tkanina. Konstrukce deštníku je vyrobena ze sklolaminátu/oceli/hliníku. Deštník má lehkou větruodolnou konstrukci.

Doppler Pánský skládací mechanický deštník Mini Fiber - pruhovaný 72646703

Doppler Pánský skládací mechanický deštník Mini Fiber - pruhovaný 72646703.Počet paprsků: 8. Elegantní pánský skládací deštník od značky Doppler, klasické černé provedení, kompaktní a skladný, odolná kostra ze sklolaminátu, oceli a hliníku, dodáván s obalem ve stejné barvě.

Doppler Pánský skládací mechanický deštník Mini Fiber vzorovaný 726467-1

Doppler Pánský skládací mechanický deštník Mini Fiber vzorovaný 726467-1.Počet paprsků: 8. Pánský skládací deštník od značky Doppler, elegantní pruhované provedení, sladěné tóny, převažuje šedá barva, pevná kostra ze sklolaminátu, oceli a hliníku, dodáván s obalem ve stejném designu.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Lemonade

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Lemonade.Počet paprsků: 8 Dámský skládací deštník od značky Esprit, lehká a zároveň odolná konstrukce, pogumovaná rukojeť s poutkem, součástí je obal ve stejné barvě, velmi skladný a praktický.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Dynasty Green

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Dynasty Green.Počet paprsků: 8 Dámský skládací deštník od značky Esprit, jednoduchá obsluha, velmi skladný a praktický, lehká a zároveň odolná konstrukce, nepříznivé počasí si zpříjemníte pozitivními barvami.

Esprit Dámský skládací deštník s taškou Super Mini Heartbeat

Esprit Dámský skládací deštník s taškou Super Mini Heartbeat.Počet paprsků: 8 Dámský skládací deštník od značky Esprit, ideální velikost do kabelky, z kvalitního a odolného materiálu, oceníte praktickou tašku se stejným vzorem v ceně, do nepříznivého počasí jako dělaný.

Esprit Dámský skládací deštník Super Mini Sunrise Beetroot

Esprit Dámský skládací deštník Super Mini Sunrise Beetroot.Počet paprsků: 8 Dámský skládací deštník od značky Esprit, ideální do kabelky, kompaktní a skladný, oceníte kvalitní materiál, dodáván s obalem ve stejné barvě.

Esprit Dámský skládací deštník Super Mini Sunrise Bleach Coral

Esprit Dámský skládací deštník Super Mini Sunrise Bleach Coral.Počet paprsků: 8 Dámský skládací deštník od značky Esprit, oceníte jeho odolnost, dodáván s obalem ve stejné barvě, skvěle se vám vejde do kabelky, tašky i batohu, poskytne zaručenou ochranu před deštěm i větrem.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Mercury Grey

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Mercury Grey.Počet paprsků: 8 Dámský skládací deštník od značky Esprit, součástí je obal ve stejné barvě, lehká a zároveň odolná konstrukce, pogumovaná rukojeť s poutkem, snadno ho dáte do každé kabelky či batohu.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Skylight

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Skylight.Počet paprsků: 8 Dámský skládací deštník od značky Esprit, velice lehký a skladný, odolná konstrukce, pogumovaná rukojeť s poutkem, snadno se otevírá i zavírá.

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Flagred

Esprit Dámský skládací deštník Mini Alu Light Flagred.Počet paprsků: 8. Dámský skládací deštník od značky Esprit, lehká a zároveň odolná konstrukce, pogumovaná rukojeť s poutkem, dodáván s obalem ve stejné barvě, svou velikostí je ideální do kabelky.