Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Destniky skladaci s konem

Nalezeno:    124 produktů


Deštník skládací Minnie

Praktický skládací deštník s motivy Minnie. Zakupte produkt Deštník skládací Minnie z kategorie Dárky | Deštníky od výrobce Presco Group za cenu 299 Kč.

Deštník skládací Star Wars

Praktický skládací deštník s motivy Star Wars. Zakupte produkt Deštník skládací Star Wars z kategorie Dárky | Deštníky od výrobce Presco Group za cenu 299 Kč.

Deštník skládací Think of Me

Praktický skládací deštník s motivy Think of Me. Zakupte produkt Deštník skládací Think of Me z kategorie Dárky | Deštníky od výrobce Presco Group za cenu 299 Kč.

Deštník skládací Alfons Mucha – Luna

Praktický skládací deštník s motivy klasika secese Alfonse Muchy. Zakupte produkt Deštník skládací Alfons Mucha – Luna z kategorie Dárky | Deštníky od výrobce Presco Group za cenu 299 Kč.

Zelený mechanický skládací deštník Citral

Partnerský mechanický deštník, v praktickém pouzdru pro snadné nošení. Velmi lehký. Ideální na procházky, treking.Kvalitní deštník rakouské firmy Doppler, která je největším výrobcem deštníků v Evropě. Díky spolupráci s nejlepšími designery vznikají opravdu jedinečné produkty, které milují lidé po celém světě již déle než 60 let. Moderní deštníky té nejvyšší kvality za skvě

Modrý dámský skládací puntíkovaný deštník Atolie

Dámský skládací deštníkKvalitní deštník rakouské firmy Doppler, která je největším výrobcem deštníků v Evropě. Díky spolupráci s nejlepšími designery vznikají opravdu jedinečné produkty, které milují lidé po celém světě již déle než 60 let. Moderní deštníky té nejvyšší kvality za skvělou cenu jen u nás na Kandoo.

Barevný plně automatický skládací deštník Stephie

Plně automatický deštník s motivem v top kvalitě.Kvalitní deštník rakouské firmy Doppler, která je největším výrobcem deštníků v Evropě. Díky spolupráci s nejlepšími designery vznikají opravdu jedinečné produkty, které milují lidé po celém světě již déle než 60 let. Moderní deštníky té nejvyšší kvality za skvělou cenu jen u nás na Kandoo.

Černý pánský plně automatický skládací deštník Vitien

Pánský plně automatický deštník. Potah polyester.Kvalitní deštník rakouské firmy Doppler, která je největším výrobcem deštníků v Evropě. Díky spolupráci s nejlepšími designery vznikají opravdu jedinečné produkty, které milují lidé po celém světě již déle než 60 let. Moderní deštníky té nejvyšší kvality za skvělou cenu jen u nás na Kandoo.