Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Detske pocitadlo drevene

Nalezeno:    7 produktů


Kuličkové počítadlo dřevěné

<p><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif; font-size: 14px;">Na 10 kovov&yacute;ch oblouc&iacute;ch jsou navlečeny barevn&eacute; dřevěn&eacute; perly jako vizu&aacute;ln&iacute; pomůcka pro v&yacute;počet. Na prostředn&iacute; desce je zobrazeno 55 početn&iacute;ch &uacute;loh, na jedn&eacute; straně sč&iacute;t&aacute;n&iacute;, na opačn&eacute; straně odč&iacute;t&aacute;n&iacute;, kter&eacute; mohou b&yacute;t vypočteny rychle s pomoc&iacute; perliček! Hrav&aacute; v&yacute;zva pro mal&eacute; matematiky!</span></p> <p><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif; font-size: 14px;">Vynikaj&iacute;c&iacute; pomůcka pro prvň&aacute;čky na pochopen&iacute; z&aacute;kladn&iacute;m matematick&yacute;ch operac&iacute;.</span></p> <p><span style="font-family: arial,helv...

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Legler dětské dřevěné počítadlo s kuličkami 18 x 5 x 20 cm

Za skvělou učební pomůckou bylo vždy považováno kuličkové počítadlo. Toto dřevěné počítadlo má barevné kuličky, vše krásně barevně lakované. Dokažte dětem, že učení může být i hraní.

Legler dětské dřevěné počítadlo s kuličkami 30 x 4 x 14 cm

Za skvělou učební pomůckou bylo vždy považováno kuličkové počítadlo. Toto dřevěné počítadlo má barevné kuličky, vše krásně barevně lakované. Dokažte dětem, že učení může být i hraní. Velikost cca. 30 x 18 cm.

Dřevěné kuličkové počítadlo pro holčičky, růžové

Dětské dřevěné počítadlo v dívčích barvách a s dívčími motivy. Počítadlo má čtyři řady, po deseti korálcích. Každá řada má jinou barvu korálků. Hračka splňuje normu EU.

Dětské dřevěné kuličkové počítadlo, Barevné 16x18 cm

Za skvělou učební pomůckou bylo vždy považováno kuličkové počítadlo. Toto dřevěné počítadlo má barevné kuličky, vše krásně barevně lakované. Dokažte dětem, že učení může být i hraní.

Krteček počítadlo Bino 13797

S Krtečkem bude počítání zábava! Dřevěné počítadlo s barevnými kuličkami a Krtečkem po stranách, má 100 barevných kuliček pro počítání od 1 do 100. Deset řad a deset barevných kuliček na počítadle je výborná pomůcka při získávání základních matematických dovedností u dítěte. Tato dřevěná hračka rozvíjí kreativní schopnosti a fantazii dítěte. Příznivě působí na rozvoj motoriky prstů. BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obc...

Dřevěné kuličkové počítadlo, Zelené 24 x 6 x 23 cm

Dětské dřevěné plastové počítadlo pro děti do školy. Počítadlo má velikost 240 x 60 x 230 mm, a umělohmotné barevné kuličky.

WOODY Didaktická kostka barevná

Labyrint, počítadlo, xylofon a hodiny - vše v jedné barevné kostce! Výborná hra pro rozvoj motorických schopností dítěte. Dřevěné hračky WOODY jsou značkou, která se opírá o českou tradici. Široká nabídka didaktických hraček a her rozvíjí dětské myšlení, kreativitu a jemnou motoriku. Všechny hračky WOODY jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina z nich je pak zařazena do programu "Bezpečná hračka".