Kde jsem:     >  Katalog

Di prostan

Nalezeno:    8 produktů


Ikar Modrý kód: Když jde o život (978-80-249-3778-6)

Ikar Modrý kód: Když jde o život (978-80-249-3778-6)

Nemocnice Rubava je na nohou Doktoři budou muset obhajovat své atestace Hovoří se dokonce o propouštění Všichni lékaři budou muset osvědčit rychlý úsudek a bystrou mysl Kdo se ukáže být nejlepším diagnostikem a kdo je jenom pátým kolem u vozu To zjistíte již brzy Modrý kód je deduktivní párty hra ve které se zhostíte rolí lékařů z populárního seriálu TV Prima Modrý kód Váš úkol je správně diagnostikovat pět pacientů dříve než to dokážou vaši kolegové Jedině tak budete mít jistotu že pro vás v nemocnici zůstane místo Položte ty správné otázky a zvolte přesnou diagnózu abyste spoluhráčům ukázali kdo je v Rubavě ten nejschopnější lékař Rozměry balení š v h 26 x 26 x 6cm Počet hráčů 26 Hrací doba 30min Obsah balení 6 mazatelných diagnostických destiček 6 mazacích popisovačů 6 stojánků na...

Více informací
od 134 Kč Koupit nejlevněji
DI-PROSTAN cps.90

DI-PROSTAN cps.90

DI-PROSTAN cps.90

522 Kč Více informací
DI-PROSTAN cps.90

DI-PROSTAN cps.90

DI - PROSTAN je doplněk stravy, který obsahuje sušený extrakt ze slivoně africké a kopřivy dvoudomé. Slivoň africká podporuje normální funkci močových cest. Kopřiva dvoudomá podporuje normální funkci prostaty. Balení obsahuje 90 kapslí.

425 Kč Více informací
DI-PROSTAN 90 tobolek

DI-PROSTAN 90 tobolek

Doplněk stravy s kombinací extraktů slivoně africké a kopřivy dvoudomé pro správnou funkci prostaty a močového ústrojí.

469 Kč Více informací
DI-PROSTAN cps.90 (8594059738578)

DI-PROSTAN cps.90 (8594059738578)

Doplněk stravy Bylinné extrakty pro zdravou prostatu a močové cesty. Přípravek DI-PROSTAN obsahuje výtažky z kopřivy a slivoně africké. Ocení ho zejména muži při obtížích s prostatou, jako jsou např. časté noční močení nebo pocit nedokonalého vymočení. Slivoň africká (Pygeum africanum) pomáhá udržovat normální funkci močového měchýře a dolních močových cest. Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) přispívá k normální funkci prostaty a příznivě ovlivňuje vylučování vody z organismu a činnost ...

479 Kč Více informací
Simply You DI-PROSTAN 30 kapslí

Simply You DI-PROSTAN 30 kapslí

DI-PROSTAN pro zmírnění příznaků způsobené zvětšenou prostatou. Pro muže se zvětšenou prostatou a jejími projevy: časté noční močení nebo pocit nedokonalého vymočení.

266 Kč Více informací
Simply You DI-PROSTAN 90 tobolek

Simply You DI-PROSTAN 90 tobolek

DI-PROSTAN je doplněk stravy s ověřenou kombinací extraktů slivoně africké a kopřivy dvoudomé pro správnou funkci prostaty, močového ústrojí a méně vstávání během noci.

424 Kč Více informací
Simply You DI-Prostan Modrý kód 90 tob.

Simply You DI-Prostan Modrý kód 90 tob.

DI-PROSTAN MODRÝ KÓD je účinný přípravek pro zmírnění příznaků způsobené zvětšenou prostatou. Pro normální funkci močového ústrojí. Pro méně vstávání během noci. Pro muže se zvětšenou prostatou a jejími projevy: časté noční močení nebo pocit nedokonalého vymočení.

390 Kč Více informací