Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dior intens

Nalezeno:    5 produktů


Christian Dior Homme Intense EdP 50ml

Ztělesnění slávy a sofistikovanosti ve štědré a mocné Eau de Parfum. Vášnivý kosatec je obohacen o smyslnou ambru a vzácný dřevitý základ, jenž vydává své mocné kouzlo. Smyslná interpretace s voňavou stopou, která je pozváním.

Více informací
od 1 402 Kč
Koupit nejlevněji

Christian Dior Homme Intense EdP 100ml

Ztělesnění slávy a sofistikovanosti ve štědré a mocné Dior Homme Intense Eau de Parfum. Vášnivý kosatec je obohacen o smyslnou ambru a vzácný dřevitý základ, jenž vydává své mocné kouzlo. Smyslná interpretace s voňavou stopou, která je pozváním.

Více informací
od 1 910 Kč
Koupit nejlevněji

Dior Christian Dior One Essential Intense Skin Detox Booster pleťové sérum 30 ml pro ženy

NOVÉ OMLAZUJÍCÍ SÉRUM, JEŠTĚ VÍCE DETOXIKAČNÍ One Essential je více než sérum - detoxikuje, regeneruje a posiluje pleť každým dnem. Pleť je neustále vystavena UV záření, stresu a znečištěnému prostředí. Řešení: nové One Essential se svým ještě účinnějším složením, jež cílí na 100% vnějších1 a poprvé taky na vnitřní2 toxiny3. Díky jediné aplikací4 je pleť osvobozena od toxinů, je schopna se sama obnovit a získat svou původní záři. Pleť působí jakoby se jí nikdy nedotkly částice znečištěného prostředí. 1 Mikročástice, těžké kovy. 2 Nestálé organické sloučeniny. 3 In vitro test ingrediencí. 4 1 aplikace = 0,5ml při aplikaci dvakrát denně (3 pumpičky ráno a večer) Po 7 dnech* Pleť je více svěží: 95%, Plný vzhled pleti: 98%, Vyhlazená textura pleti: 95%, Krásnější pleť: 98%. Po 1 měsíci*Pl...

Více informací
od 1 695 Kč
Koupit nejlevněji

Dior Dior Intenzivní regenerační noční krém Capture Totale (Intensive Restorative Night Creme) 60 ml

Krásnější a viditelně omlazená pleť při probuzení - toto je nová průlomová vlastnost péče Capture Totale Intensive Restorative Night Creme, je to fenomenální péče o pleť s posíleným složením proti únavě a s protistárnoucím účinkem. Tato noční péče je obohacena o extrakt z Longozy z Dior zahrad a extrakt ze semínek hroznového vína, stimuluje noční regenerační sílu kmenových buněk pro korekci viditelných známek stárnutí a únavy. Při aplikaci: zahalující textura uvolňuje obličejové rysy od únavy. Při probuzení, vrásky ze stresu mizí. Den po dni: pleť je hladší a získává zpět svou plnost. Obličej vypadá odpočatě.

Více informací
od 2 696 Kč
Koupit nejlevněji