Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dji phantom 4 pro obsidian edition dji0423

Nalezeno:    4 produkty


DJI Phantom 4 Pro

Výkonný profesionální dron DJI Phantom Pro+ Obsidian Edition s titanovo-magnéziovou konstrukcí, zvyšující odolnost a nízkou váhou, nabízí letový čas až 30 minut. Sofistikovaný design se systémem detekce překážek v 5 směrech se jim dokáže vyhnout ve všech 4 směrech. Disponuje 1-palcovým senzorem s 20 MPx rozlišením pro úžasné 4K (60 fps) záběry a kvalitní fotografie. Dálkový ovladač se zabudovaným displejem znamená, že všechny informace a kontrolu máte pod palcem, bez potřeby smartphonu. Různé systémy na zapamatování si trasy, precizněji ovládání v interiéru a jednoduché ovládání v nepříznivých podmínkách dělají z dronu DJI Phantom Pro+ výbornou volbu pro velmi náročné.

Více informací
od 9 999 Kč
Koupit nejlevněji

DJI kvadrokoptéra - dron,Phantom 4 PRO Obsidian Edition,4K Ultra HD kamera

DJI kvadrokoptéra - dron,Phantom 4 PRO Obsidian Edition,4K Ultra HD kamera

DJI Phantom 4 Pro

Kvadrokoptéra Phantom 4 Pro Obsidian Edition má 4K Ultra HD kameru umístěnou na 3-osém stabilizovaném závěsu. Dále kvadrokoptéra oplývá integrovaným systémem LightBridge pro přenos obrazu, pozičním video systémem, anti-kolizními senzory a mnoha dalšími funkcemi.

DJI Phantom 4 Pro+

Výkonný profesionální dron DJI Phantom Pro+ Obsidian Edition s titanovo-magnéziovou konstrukcí, zvyšující odolnost a nízkou váhou, nabízí letový čas až 30 minut. Sofistikovaný design se systémem detekce překážek v 5 směrech se jim dokáže vyhnout ve všech 4 směrech. Disponuje 1-palcovým senzorem s 20 MPx rozlišením pro úžasné 4K (60 fps) záběry a kvalitní fotografie. Dálkový ovladač se zabudovaným displejem znamená, že všechny informace a kontrolu máte pod palcem, bez potřeby smartphonu. Různé s...