Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dlazba rako kentaur 30x30

Nalezeno:    77 produktů


RIO X60

Obraz na zeď Rio Sunset bude ozdobou každé místnosti. Skleněný obraz je vyroben z tvrzeného skla o tloušťce 5mm. Motiv se tiskne zrcadlově na zadní stranu leštěného skla. Obraz je dodáván s kovovým závěsným hákem, který je předem nainstalován, připraven k zavěšení - a zcela neviditelný zepředu. Kvalitní tisk. Originální inkousty HP EcoLatex, kombinované se sklem, vytvářejí neuvěřitelně jasné a živé výtisky, které okouzlí vás i vaše přátele.Široká nabídka originálních motivů.Pod naší značkou GLIX nyní nabízíme více než 2500 obrazů s oblíbenými motivy krajiny, měst, záťiší, květin či zvířat. Najdete u nás abstraktní, retro či street art obrazy. V dětských pokojích pak nesmí chybět originální licencované kolekce Disney, Marvel a Star Wars....

Více informací
od 414 Kč
Koupit nejlevněji

Dlažba Rako Stella cihlová 30x30 cm, mat GAT2J160.1

Série Stella od výrobce Rako. Dlažba ve formátu 30x30 cm, které svým povrchem připomínají hebkou textilii. Všechny barvy mají vždy světlý a tmavší základ dlažby a tím každá barva dokáže dát této kombinaci jiný charakter. Série Stella potěší nejen svým designem, ale překvapí i velice zajímavou cenou.

Dlažba Rako Taurus Nordic 30x30 cm, protiskluz TAB35076.1

Mrazuvzdorná dlažba určená jak do exteriéru tak do interiéru, dlažba je opatřena protiskluzem R10 a má rozměr 30x30 cm.

Dlažba Rako Rock černá 30x30 cm, mat, DAA34635.1

Mrazuvzdorná slinutá dlažba Rock od výrobce Rako se vyznačuje svou univerzálností, funkčností a skvělým vzhledem. Rock je nabízen v klasických naturálních barvách.

Dlažba Rako Travertin hnědá 30x30 cm, reliéfní DAR35037.1

Dlažba Travertin od výrobce Rako se vyznačuje svou povedenou napodobeninou přírodního kamene s jemně reliéfním lapovaným povrchem. Série nabízí vyvážené technické vlastnosti s uživatelským komfortem.

Dlažba Rako Travertin béžová 30x30 cm, reliéfní DAR35035.1

Dlažba Travertin od výrobce Rako je vyráběna v rozměrech 30 x 60 a 30 x30 cm a vyznačuje se svou povedenou napodobeninou přírodního kamene s jemně reliéfním lapovaným povrchem.

Dlažba Rako Rock béžová 30x30 cm, mat, DAA34633.1

Mrazuvzdorná slinutá dlažba Rock od výrobce Rako se vyznačuje svou univerzálností, funkčností a skvělým vzhledem. Rock je nabízen v klasických naturálních barvách a nově také v barvách hnědé, žluté, červené a modré.

Dlažba Rako Taurus šedá 30x30 cm, mat TR735076.1

Dlažba Rako Taurus v matném provedení s otěruvzdorností PEI V je mrazuvzdorná a tudíž vhodná jak k interiérovému tak i k exteriérovému použití, povrch je krásně reliéfní a v ploše působí příjemným dojmem z celku.

Dlažba Rako Stella zelená 30x30 cm, mat GAT2J162.1

Série Stella od výrobce Rako tvoří dlažby ve formátu 30 x 30 cm, které svým povrchem připomínají hebkou textilii. Série Stella potěší nejen svým designem, ale překvapí i velice zajímavou cenou.

Dlažba Rako Via červenohnědá 30x30 cm, mat DAR34712.1

Dlažba Via je svým rustikálním, cotto charakterem přímo předurčená klasickým interiérům a exteriérům. Design dlažeb kombinuje zašlost a opotřebovanost starých podlah spolu s barevností pálených cihel, které jsou typické pro venkovská sídla. Povrch série má autentické škrábance a nedokonalosti, které spolu s výrazným reliéfem navozují pocit zdánlivě nedokonale vyráběného cotta – tím na vás i nově položená podlaha bude působit, jako by tu byla odjakživa. Dlažba Via lze použít nejen v kompletních ...

Dlažba Rako Via šedá 30x30 cm, mat DAR34711.1

Podlaha s puncem jedinečnosti – to je série Via. Dlažbová série Via je svým rustikálním, cotto charakterem přímo předurčená klasickým interiérům a exteriérům. Design dlažeb kombinuje zašlost a opotřebovanost starých podlah spolu s barevností pálených cihel, které jsou typické pro venkovská sídla

Dlažba Rako Taurus Granit Marok 30x30 cm, mat TAA35077.1

Slinutá neglazovaná dlažba Taurus Granit od výrobce Rako zaručuje kvalitu, funkčnost a zejména odolnost. V sérii Taurus Granit naleznete dlažby, které se skvěle hodí např. jako dlažba do garáže, případně do jiných, vysoce zátěžových prostor.