Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Drateny program na poklicky

Nalezeno:    125 produktů


Novaservis 6080.0 mýdlenka na posuvnou tyč, Metalia drátěný program

<p>Drátěná mýdlenka. Použitý materiál mosaz. Povrchová úprava: chrom.<br />Rozměry: 140*90mm. Na posuvnou tyč o průměru 18mm.<br />Prodloužená záruční doba : 15 let<br />Zboží na objednávku, doba dodání cca týden.</p>

Více informací
od 594 Kč
Koupit nejlevněji

Novaservis Metalia drátěný program 6001.0 háček na otopný žebřík

<p>Háček na otopný žebřík. <br />Rozměr: 80*61mm.<br />Novatorre je tradiční značka českých koupelnových doplňků. Originální moderní design a konstrukce.<br />Doplňky jsou vyráběny z mosazi, nerezi a kvalitních materiálů. Části vyrobené z mosazi zaručují 100% ochranu proti korozi.<br />Zbož v externím skladu, doba dodání 3-5 dnů.</p>

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

Novaservis Metalia drátěný program 6002.0 háček na otopný žebřík

<p>Pětiháček na otopný žebřík. <br />Rozměr: 345*61mm.<br />Novatorre je tradiční značka českých koupelnových doplňků. Originální moderní design a konstrukce.<br />Doplňky jsou vyráběny z mosazi, nerezi a kvalitních materiálů. Části vyrobené z mosazi zaručují 100% ochranu proti korozi.<br />Zbož v externím skladu, doba dodání 3-5 dnů.</p>

Více informací
od 637 Kč
Koupit nejlevněji

WIKY - Drátěný program set - černý

Drátěný program setSouprava koše, držáku na papíry, stojanu na tužky a stojanu na dopisy

Polička Optima drátěný program chrom ZAVPOLDRAT

Tato polička do sprchy se umísťuje na horní hranu skla sprchového koutu bez nutnosti cokoliv vrtat či lepit. Ideální odkládací místo pro šampony, mýdla, žínku a podobně.

Novaservis 6049.0 mýdlenka na postavení, Metalia drátěný program

Drátěná mýdlenka. Použitý materiál mosaz. Povrchová úprava: chrom.Rozměry: 110*75mm.Prodloužená záruční doba : 15 let

Novaservis 6080.0 mýdlenka na posuvnou tyč, Metalia drátěný program

Drátěná mýdlenka. Použitý materiál mosaz. Povrchová úprava: chrom.Rozměry: 140*90mm. Na posuvnou tyč o průměru 18mm.Prodloužená záruční doba : 15 letZboží na objednávku, doba dodání cca týden.

NOVASERVIS Mýdlenka na posuvnou tyč Drátěný program chrom (6080,0)

Rozměr 140 mm x 90 mm. Na posuvnou tyč průměr 18 mm. EAN: 8590309003748

Novaservis Metalia drátěný program 6001.0 háček na otopný žebřík

Háček na otopný žebřík. Rozměr: 80*61mm.Novatorre je tradiční značka českých koupelnových doplňků. Originální moderní design a konstrukce.Doplňky jsou vyráběny z mosazi, nerezi a kvalitních materiálů. Části vyrobené z mosazi zaručují 100% ochranu proti korozi.Zbož v externím skladu, doba dodání 3-5 dnů.

NOVASERVIS dvojháček na otopný žebřík Novatorre Drátěný program chrom 6001,0

Dvojháček na otopný žebřík Metalia Drátěný program chrom EAN: 8590309048893

NOVASERVIS Pětiháček na otopný žebřík Metalia Drátěný program chrom 6002,0

Pětiháček na otopný žebřík Metalia Drátěný program chrom EAN: 8590309048909

Drátěný stojánek na dopisy - černý

Drátěný program. Stojánek na dopisy drátěný Drátěný stojánek na dopisy Obsahuje tři přihrádky na zakládání dopisů a papírů. Vyroben z kovu. Vhodný k sadě drátěných výrobků Drátěný program dodáváme v černé a stříbrnné barvě Rozměry: Délka 17,4 cm x výška 13,5 cm x šířka 7,9 cm

Drátěný stojan na deštníky - černý

Drátěný program. Drátěný stojan na deštníky. Materiál: kov. Barva: černá. Rozměry: průměr 16 cm, výška 53 cm.

Drátěný stojánek na vizitky - černý

Drátěný program. Drátěný stojánek na vizitky Materiál: kov. Barva: černá. Dodáváme také ve stříbrné barvě. V naší nabídce další produkty drátěného programu.

Drátěný stojánek na vizitky - stříbrný

Drátěný program. Drátěný stojánek na vizitky Materiál: kov. Barva: stříbrná. Dodáváme také v černé barvě. V naší nabídce další produkty drátěného programu.

Drátěný stojánek na mobil - černý

Drátěný program. Stojánek na mobil drátěný černý Praktický stojánek na stůl. Vhodný pro uložení mobilního telefonu. Doplňuje řadu drátěných stojánků z naší nabídky. Vhodný do kanceláří i domácností. Elegantní doplněk na stůl. Kovový stojánek na mobil - lehátko, vhodný pro běžné mobilní telefony, včetně "chytrých telefonů". Rozměry: šířka 6,5 cm, výška 10 cm.

Drátěný stojánek na kancelářské spony - černý

Drátěný program. Drátěný program Drátěný stojánek na kancelářské spony v černé barvě. Praktický doplněk na kancelářský stůl. V nabídce další produkty drátěného programu. K dodání v černé a stříbrné barvě.

Drátěný stojan na časopisy - stříbrný, Sleva 16%

Drátěný program. Drátěný stojánek - pořadač na časopisy Europen ve stříbrné barvě. Vhodný pro časopisy a dokumenty Možnost dokoupit do sady další drátěné doplňky do vaší kanceláře

Drátěný stojan na časopisy - černý, Sleva 16%

Drátěný program. Drátěný stojan na časopisy. Vhodný pro ukládání dokumentů. Materiál: kov. Vhodný doplněk do každé kanceláře. V nabídce další produkty drátěného programu. K dodání v černé a stříbrné barvě.

Drátěný stojánek na tužky hranatý - černý, Sleva 23%

Drátěný program. Drátěný stojánek na tužky a jiné kancelářské potřeby v černé barvě. Stojánek je vyroben z kovu. Vhodný k sadě dalších drátěných kancelářských doplňků.

Drátěný stojánek na tužky kulatý - černý, Sleva 11%

Drátěný program. Kalíšek na psací potřeby Drátěný stojánek na tužky - kulatý v černé barvě. Praktický doplněk na kancelářský stůl. Průměr: 8 cm Výška: 10 cm Barva: černá K dodání také ve stříbrné barvě. V nabídce další produkty drátěného programu.

Drátěný stojánek na tužky kulatý - stříbrný, Sleva 11%

Drátěný program. Kalíšek na psací potřeby Drátěný stojánek na tužky - kulatý ve stříbrné barvě. Praktický doplněk na kancelářský stůl. Průměr: 8 cm Výška: 10 cm Barva: stříbrná K dodání také v černé barvě. V nabídce další produkty drátěného programu.