Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dvb t2 hd 2770 alma

Nalezeno:    7 produktů


Alma AB CryptoBox 702T mini HD DVB-T2/Full HD/ MPEG2/ MPEG4/ HEVC/ USB/ černý - AB CR702T MINI

Nový model nejoblíbenějších přijímačů AB CryptoBox na trhu. Přijímač je určen pro pozemní vysí

Alma ALMA mini TV externí DVB-T/T2 /Full HD/H.265/HEVC/EPG/USB/redukce na USB-C a mini USB/anténa/bílý - DBTALH1USB121

"Chcete se dívat na TV bez omezení datových limitů mobilního připojení? Pozemní DVB-T/DVB-T2 je zdar

Alma miniTV

ALMA mini TV Tento kompaktní tuner vám umožní sledování oblíbených televizních stanic ať už jste kdekoliv, a to nejen díky svým rozměrům ale i podpoře zařízení s operačními systémy Windows, iOS i Android. Televizní program je možné sledovat bez internetového připojení. Zařízení umožňuje příjem pozemního vysílání DVB-T, DVB-T2 (HEVC, H.265) ve Full HD kvalitě. V balení naleznete vše potřebné, tedy samotný USB přijímač, anténu, redukci na microUSB a redukci na USB typu C. ZÁKLADNÍ SPECI...

Alma miniTV

DVB-T/T2 H.265/HEVC FullHD tuner - software v češtině, slovenštině a angličtině - české EPG - podpora OS Windows 7, Windows 8.1 nebo Windows 10, macOS, Android OS od verze 4.4 - zpětně kompatibilní s DVB-T MPEG-4 HD/MPEG-4 SD/AVC/H.264 HP@L4, MPEG-2 a MPEG-4 SD/DVB-C Android verze 4.4 nebo vyšší.

Alma miniTV

Přenosný přijímač TV signálu DVB-T/T2 (HEVC/H.265) pro PC, notebook nebo telefon. Full HD tuner, automatické i manuální ladění. V balení přiložená anténa je připojena standardním anténním konektorem – lze snadno připojit na stávající anténu. Součástí redukce na USB-C a miniUSB připojení. Software v češtině, slovenštině a angličtině.

ALMA 2880 Mini

DVB-T2 HD přijímač s HEVC (H.265) ověřeno