Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ferplast ohradka pro psy

Nalezeno:    281 produktů


Ferplast ohrádka pro psa Dog Training

Ohrádka pro psy s různými způsoby využití. Vhodné pro štěňata i dospělé psy.

NEREZOVÁ OHRÁDKA PRO PSY

Kvalitní nerezová ohrádka pro psy na zahradu, je velmi stabilní, nerezová ocel, dvířka, váha 55 kgdélka 2,44 m, šířka 2,44 m, výška 1,83 m, průměr spojovacích trubek 3.2 cm, rozměr oka sítě 6x6cm.

OHRÁDKA PRO PSY 8 DÍLŮ 60x91cm

Ohrádka pro psy Ohrádka pro psy kov, osm dílů o velikosti 60x91cm.

VELKÁ OHRÁDKA PRO PSY Z NEREZ OCELI

Stabilní nerezová ohrádka pro psy pro náročné chovatele. Nerezová ocel, dvířka, váha 66 kg, délka 3.96 m, šířka 2,29 m, výška 1,83 m, průměr spojovacích trubek 3.2 cm.

Ferplast Dogvilla plastová bouda pro psy - Dogvilla 110: D 111 x Š 84 x V 79 cm

Nejen pro alergické čtyřnožce je Ferplast plastová psí bouda Dogvilla skutečnou oázou: Na hladkém povrchu se nečistoty ani prachové částečky při čištění neudrží a mohou být beze zbytku odstraněny. Také bakterie zde nemají žádnou šanci! Tato prostorná bouda je také originálním, prostorným zázrakem, protože s dostatečnou plochou se dá levá nebo pravá strana odklopit. V závislosti na tom, jak útulné útočiště postavíte, můžete přimontovat pohyblivou stěnu na žádoucí stranu. Tak bude mít Váš milá...

Ferplast polštář RELAX

Polštář pro psy, vhodný do pelíšků

Ferplast 500 ml

Popis:Ferplast miska plastová Party pro kokra - 0,5 l.Použití:Plastová miska Party pro kokra o objemu 0,5 l s protiskluzovými nožkami. Stabilní miska z kvalitního plastu, která má speciální tvar určený extra pro psy s dlouhýma ušima.

Ferplast koš pro psy Siesta Deluxe bílý s potahem Sofà - Anthrazit - Sada velikost 10, d 93 x š 68 x v 28 cm

Měkký útulný pelíšek pro Vašeho mazlíčka: Tento koš pro psy se skládá z umělohmotné vaničky a silně polstrovaného potahu. Větrací otvory na spodní straně zajistí optimální cirkulaci vzduchu a udržují pelíšek v suchu. Snížený vstup usnadňuje vstup a výstup z pelíšku. Protiskluzové nožky zajišťují stabilitu i na hladké podlaze. Pokud se vanička ušpiní, stačí ji jednoduše otřít nebo osprchovat ve vaně. Na měkkém polstrování s vysokým okrajem může Váš mazlíček pohodlně odpočívat. Pomocí stahovac...

Ferplast rohová toaleta Mika

Krytá rohová toaleta pro kočky a malé psy.

Ferplast přepravka Atlas 20

Lehká , pohodlná plastová přepravka pro malé psy a pro kočky. Ve třech velikostech.