Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fiore temida 40 den 3 m black

Nalezeno:    48 produktů


Fiore Milla 40 den Punčochové kalhoty 3-M black

Punčochové kalhoty Fiore Milla 40 denSexy punčošky, které nikoho nenechají chladným! Obleč si i ty tento stylový kousek, jaký nosí i Paris Hilton a poutej pozornost všude, kam se jen hneš. Zesílená neviditelná špička, bavlněný klin a pevnější materiál ti zajistí pohodlí během celého dne, elastan navíc zvyšuje pružnost a trvanlivost punčošek. Kvalita punčoch je 40 DEN.Složení: 87% polyamid, 12% elastan, 1% bavlna.

Fiore Matilda 40 Den Punčochové kalhoty 3-M black

Dámské punčochové kalhoty Fiore Matilda:40 DENSložení: polyamid 53%, elastan 32%, polyester 15%,

Punčochové kalhoty Fiore Milla 40 den - 3-M - black

Sexy punčochové kalhoty se vzorem imitujícím punčochy.- 40 DEN- bavlněný klín ve velikostech 3 a 4- pohodlný plochý šev- neviditelné zpevnění prstů- opletená příze pro zvýšení odolnostiSložení: 87% polyamid, 12% elastan, 1% bavlna.

Fiore Paula 40 den Punčochové kalhoty 3-M black

Punčocháče z mikrovlákna. - Tloušťka 40 DEN - Bavlněný klínek - Posílení neviditelné prsty - Neuvěřitelně měkké a pohodlné Složení: 86% Nylon, 14% Spandex.

Punčochové kalhoty Fiore Lena 40 den - 3-M - black

Elegantní punčochové kalhoty se zdobeným sedem.- 40 DEN- bavlněný klín- plochý šev- neviditelné zpevnění prstůSložení: 85% polyamid, 13% elastan, 2% bavlna.

Fiore Bombardino 40 Den Punčochové kalhoty 3-M black

Dámské punčochové kalhoty. Punčocháče jsou vyrobené z mikrovlákna a imitují nadkolenky. Jemnost: 40 DEN. Složení: 89 % polyamid, 7 % elastan, 4 % metalická příze.

Punčochové kalhoty Fiore Paula 40 den - 3-M - black

Hladké punčochové kalhoty, polokryjící, vyrobené z mikrovlákna.- 40 DEN- bavlněný klín- neviditelné zpevnění prstů- velmi měkké a pohodlnéSložení: 86% polyamid, 14% elastan.

Fiore Femmes 40 Den Punčochové kalhoty 3-M black

Dámské punčochové kalhoty. Punčocháče jsou vyrobené z mikrovlákna. Model je ozdobený švem na zadní části. Jemnost: 40 DEN. Složení: 82 % polyamid, 10 % elastan, 8 % polypropylen.

Fiore Lena 40 den Punčochové kalhoty 3-M black

Punčochové kalhoty (punčocháče, silonky) s imitací kalhotek, vzorovaný sed. Složení: 85% polyamid, 13% elastan, 2% bavlna.

Fiore Miguela 40 den Punčochové kalhoty 3-M black

Miguela-vzorované dámské punčochové kalhoty 40den s imitací nadkolenek,vyrobené z příze typu elastan(satin sheer),bez vyznačeného sedu, bez zesílené špice a s malým bavlněným klínkem.Složení:87%polyamid,12%elastan,1%bavlna.

Fiore Ester 40 den Punčochy 3-M black/černá

Hladké dámské samodržící punčochy, které jsou vyrobené z měkkého mikrovlákna. Model je olemovaný ozdobnou krajkou.

Dámské punčochové kalhoty Fiore Matilda 40 Den - 3-M - black

Módní dámské vzorované punčochové kalhoty. Tyto melanžové krycí a matné punčocháče mají pohodlný lem a kalhotkovou část ve tvaru "T-band". V rozměrech 3 a 4 je bavlněný klín. Špičky jsou nepatrně a neviditelně zesílené. Model má pohodlné ploché švy. Punčocháče zdobí originální vzor. Jemnost: 40 DEN. Složení: 53 % polyester, 32 % elastan, 15 % polyamid.

Dámské punčochové kalhoty Fiore Femmes 40 Den - 3-M - black

Úžasné dámské vzorované punčochové kalhoty. Punčocháče jsou vyrobené z mikrovlákna, jsou krycí, matné a mají zesílený sed. V rozměru 3 a 4 je bavlněný klín. Zesílení špiček není viditelné. Model má pohodlné ploché švy. V zadní části modelu je bílý svůdný kontrastní šev, který nepostřehnutelně přechází do nápisu FEMMES. Jemnost: 40 DEN. Složení: 82 % polyamid, 10% elastan, 8 % polypropylen.

Dámské punčochové kalhoty Fiore Bombardino 40 Den - 3-M - black

Stylové dámské vzorované punčochové kalhoty. Punčocháče jsou vyrobené z mikrovlákna, jsou krycí, matné a mají pohodlný lem. V rozměru 3 a 4 je bavlněný klín. Zesílení špiček není viditelné. Model má pohodlné ploché švy. Spodní část modelu imituje punčochy. Vrchní část je bohatě ozdobená stříbrnou přízí. Jemnost: 40 DEN. Složení: 89 % polyamid, 7 % elastan, 4 % metalická příze.

Fiore Belen 4045 40 den Punčochy 3-M black/černá

Dámské samodržící punčochy, které jsou vyrobené z mikrovlákna s jemností 40 DEN. V horní části modelu je jemný ažurový vzor s květinovým motivem. Efektní pogumovaná krajka je olemovaná jemným šedým volánkem. Na vnitřní straně je široký silikonový pásek. Punčochy jsou polomatné a nemají vyznačené špičky. Model je vyrobený pomocí technologie opletení, která zvyšuje jakost, odolnost a životnost produktu.Složení: 80 % polyamid, 12 % elastan.

Fiore City Girl 40 den Punčochové kalhoty 3-M black-linen

Vzorované punčocháče z mikrovlákna - Neprůhledné, matné - Trendy konstrukce imitující punčocháče - Tloušťka 40 DEN - Punčocháče s dekorativními kalhotky - Cotton klínek ve velikosti 3 a 4 - Posílení neviditelné prsty - Pohodlné ploché švy Složení: 82% Nylon, 18% Spandex.