Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fixed fixtcc422 tpu honor 8s cire

Nalezeno:    6 produktů


Fixed FIXED TPU gelové pouzdro pro Honor 8A, čiré FIXTCC-387

Ultratenké gelové ochranné pouzdro Skin určeno jako zadní kryt pro mobilní telefon Honor 8A, zachovává přístup ke všem ovládacím prvkům.

Více informací
od 98 Kč
Koupit nejlevněji

TPU gelové pouzdro FIXED pro Honor 8S/Honor 8S 2020, čiré

TPU gelové pouzdro FIXED pro Honor 8S/Honor 8S 2020, čiré

FIXED TPU gelové pouzdro pro Honor 8S, čiré (FIXTCC-422)

Gelové pouzdro přesně na míru telefonu Honor 8S představující efektivní ochranu před poškrabáním, nečistotami a pády. S pouzdrem značky Fixed se o svého digitálního miláčka už nebudete muset bát. Okraje pouzdra mírně přesahují displej, a tím zlepšují jeho ochranu. Jeho průhledné provedení nechává vyniknout původnímu vzhledu telefonu.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Honor 8S, čiré - FIXTCC-422

Flexibilní silikonové ochranné pouzdro, zachovává přístup ke vše ovládacím prvkům. Určeno pro mobilní telefon Honor 8S.

FIXED Skin pro Honor 8S/Honor 8S 2020 0.6 mm čiré (FIXTCS-422)

Kryt na mobil Honor 8S, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením Chraňte svůj telefon před poškozením díky ochrannému krytu FIXED Skin pro Honor 8S/Honor 8S 2020 0.6 mm čiré. Jedná se o zadní kryt, který je kvalitním zpracováním zárukou velmi vysoké odolnosti. Materiál je příjemný a neklouže v ruce. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED Skin pro Honor 8S/Honor 8S 2020 0.6 mm čiré zůstane zachován přístup ke konektoru na nabíjení i k tlačít...

FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Honor 8S, 0,6 mm, čiré, FIXTCS-422

Ultratenké gelové pouzdro Skin značky Fixed je určen pro telefon Honor 8S. Kryt z odolného TPU poskytuje bezpečnou ochranu vašeho telefonu před poškrabáním, prachem a případnými pády. Materiál je příjemný na dotek a neklouže v ruce. Ponechává volné otvory pro tlačítka a konektory.