Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fixed fixtcc455 tpu redmi note 8t cire

Nalezeno:    12 produktů


FIXED FIXTCC455 TPU Redmi Note 8T čiré

Popis produktu: Gelové pouzdro FIXED představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu. Je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády. Plně transparentní provedení nechá vyniknout originálnímu designu vašeho mobilního telefonu. Pouzdro je vyrobeno přesně na míru daného zařízení, nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory. Okraje pouzdra lehce přesahují displej a chrání ho tak před poškrábáním, pro maxi...

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 8T, čiré

Gelové pouzdro FIXED pro Xiaomi Redmi Note 8T představuje jednoduchou a efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu. Je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 8T FIXTCC-455, čiré

Čirý zadní kryt z pružného TPU k vašemu Xiaomi Redmi Note 8T perfektně přilne. FIXED TPU gelové pouzdro FIXTCC-455 chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Transparentní provedení dá vyniknout designu vašeho telefonu.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 8T, čiré - FIXTCC-455

Ochranné gelové pouzdro FIXED pro Xiaomi Redmi Note 8 je vyrobeno z ohebného a odolného materiálu TPU s jemnou gelovou strukturou s protiskluzovým provedením. Poskytuje optimální ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a mírní následky pádu.Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát a konektory.

FIXED pro Xiaomi Redmi Note 8T čiré (FIXTCC-455)

Kryt na mobil Xiaomi Redmi Note 8T, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte váš mobilní telefon před poškozením díky ochrannému krytu FIXED pro Xiaomi Redmi Note 8T čiré. Jde o zadní ochranný kryt, který je svým precizním zpracováním zárukou solidní odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a nebude klouzat z rukou. Samozřejmostí je, že u tohoto krytu na mobil FIXED pro Xiaomi Redmi Note 8T čiré kryt nezakryje přístup k dobíjecímu portu a k ostatním tlačítkům nutným pro klidn...

FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Xiaomi Redmi Note 8T FIXTCS-455, čiré

Ultratenký zadní gelový kryt k vašemu Xiaomi Redmi Note 8T perfektně přilne. FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin FIXTCS-455 chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Při tloušťce 0,6 mm nijak nenarušuje design telefonu.

FIXED ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Xiaomi Redmi Note 8T, 0,6 mm, čiré - FIXTCS-455

Ultratenké gelové ochranné pouzdro Skin určeno jako zadní kryt pro mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 8, zachovává přístup ke všem ovládacím prvkům.

FIXED Skin pro Xiaomi Redmi Note 8T 0.6 mm čiré (FIXTCS-455)

Kryt na mobil Xiaomi Redmi Note 8T, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka Chraňte svůj telefon díky ochrannému krytu FIXED Skin pro Xiaomi Redmi Note 8T 0.6 mm čiré. Jedná se o zadní kryt, který je svým zpracováním pojistkou vysoké odolnosti. Povrch krytu je na dotek příjemný a neklouže v ruce. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil FIXED Skin pro Xiaomi Redmi Note 8T 0.6 mm čiré zůstane zachován přístup k nabíjecímu portu i dalším tlačítkům nutným pro komfortní užívání mobilního tel...

FIXED pro OnePlus 8T čiré (FIXTCC-634)

Kryt na mobil OnePlus Redmi Note 8T, TPU, měkký, výřezy pro konektory a tlačítka