Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fixed pro huawei p30 fixgfa 382 bk

Nalezeno:    8 produktů


Fixed Fixed Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Huawei P30 FIXGFA-382-BK, černé

Ochranné sklo pro Huawei P30 Lite a P30 Lite NEW EDITION, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm Obrazovka vašeho zařízení se eventuálně může nehledě na všechnu obezřetnost náhle poškodit, stačí k tomu jenom jej nechtěně upustit na zem. K prevenci podobných případů existuje ochranné tvrzené sklo FIXED Full-Cover pro Huawei P30 Lite Full Glue černé. Toto ochranné sklo je zaměřené pro model Huawei P30 Lite a P30 Lite NEW EDITION. Právě zásluhou tvrdosti 9H a síle sklíčka 0,33 mm bezchybně jistí displej proti roztříštění nebo poškrábání. Vnější povrch krycího skla eliminuje ušpinění od otisků a šmouh. Velkou výhodou jsou mírně zaoblené 2.5D hrany, které velmi dobře splynou s displejem. Díky tvrzenému sklu FIXED tak bude obrazovka vašeho zařízení stále jako nová. Vždy perfektně zachová...

Více informací
od 239 Kč
Koupit nejlevněji

Fixed Pouzdro na mobil flipové FIXED Opus pro Huawei P30 Pro černé (FIXOP-384-BK)

Ochranné otevíratelné pouzdro typu kniha pro kompatibilní mobilní telefon; chrání přístroj před poškozením při případném pádu či před poškrábáním. Odklápěcí přední kryt je jištěný magnetem. Zadní strana pouzdra má otvor pro fotoaparát. Poskytuje také prostor pro drobnější předměty, například kreditní karty. Určeno pro mobilní telefon Huawei P30 Lite.

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

Fixed FIXED ochranné tvrzené sklo 3D Full-Cover pro Huawei P30, s lepením přes celý displej, černá FIXG3D-382-BK

Kvalitní 3D tvrzené sklo Fixed Full-Cover nabízí maximální ochranu před povrchovým poškozením a snižuje riziko rozbití displeje v případě pádu. Je vyrobeno na míru telefonu Huawei P30 Lite a díky speciální 3D technologii pokrývá celou přední plochu zaobleného displeje.

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

FIXED ochranné tvrzené sklo FullCover pro Huawei P30 Lite přes celý displej černá

Spolehlivé tvrzené sklo pro telefon Huawei P30 Lite s lepením přes celý displej. Tvrdost 9H, extra odolné s tloušťkou pouhých 0.33 mm. Sklo zajišťuje maximální ochranu před poškrábáním, popraskáním nebo úplným prasknutím displeje. Disponuje 100 % průhledností a vysokou citlivostí dotyku. Vybaveno oleofóbní vrstvou odolnou proti otiskům prstů a mastnotě.

Více informací
od 279 Kč
Koupit nejlevněji

FIXED Full-Cover pro Huawei P30 Lite černé - FIXED pro Huawei P30 Lite FIXGFA-383-BK

Ochranné tvrzené sklo FIXED Full-Cover pro Huawei P30 Lite, lepení přes celý displej, černé

FIXED pouzdro typu kniha Opus pro Huawei P30, černá - FIXOP-382-BK

Elegantní pouzdro pro Huawei P30 poskytuje vynikající ochranu před poškrábáním, poškozením vnějšími vlivy a usazením nečistot. Je vyrobeno z kvalitní PU kůže, disponuje třemi sloty pro uložení kreditních karet, plastová vanička pro pevný úchyt, volný přístup k ovládacím prvkům a potřebným konektorům.

FIXED Full-Cover pro Huawei P30 Lite Full Glue černé (FIXGFA-383-BK)

Ochranné sklo pro Huawei P30 Lite a P30 Lite NEW EDITION, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm Obrazovka vašeho zařízení se eventuálně může nehledě na všechnu obezřetnost náhle poškodit, stačí k tomu jenom jej nechtěně upustit na zem. K prevenci podobných případů existuje ochranné tvrzené sklo FIXED Full-Cover pro Huawei P30 Lite Full Glue černé. Toto ochranné sklo je zaměřené pro model Huawei P30 Lite a P30 Lite NEW EDITION. Právě zásluhou tvrdosti 9H a síle sklíčka 0,33 mm bezchybně ...

FIXED zadní kryt Tale pro Huawei P30, PU kůže, černá - FIXTA-382-BK

Elegantní zadní kryt pro Huawei P30 nabízí maximální ochranu telefonu před poškozením vnějšími vlivy, usazením nečistot a výtečně zmírní následky pádu. Je vyrobeno z umělé kůže s přesnými výkroji na ovládací prvky a konektory, vnitřní stélka z mikrovlákna, podpora bezdrátového nabíjení.

FIXED Ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Huawei P30 Lite FIXGFA-383-BK, černé

Ochranné tvrzené 2,5D sklo s lepením po celé ploše perfektně ochrání displej vašeho Huawei P30 Lite. FIXED Full-Cover FIXGFA-383-BK o tloušťce 0,33 mm je 100% průhledné a vysoce citlivé na dotek. Díky oleofobní vrstvě na něm nebudou zůstávat otisky prstů. Snadno se aplikuje.

FIXED ochranné tvrzené sklo Full-Cover pro Huawei P30 Lite, lepení přes celý displej, černá - FIXGFA-383-BK

Spolehlivé tvrzené sklo pro Huawei P30 Lite s tvrdostí 9H, extra odolné s tloušťkou pouhých 0.33 mm, zajišťuje maximální ochranu před poškrábáním, popraskáním nebo úplným prasknutím displeje. Tenké provedení 0,33 mm se 100 % průhledností a vysokou citlivostí dotyku je vybaveno oleofóbní vrstvou odolnou proti otiskům prstů a mastnotě, snadná instalace, překrývá celou plochu.