Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fixed pro xiaomi poco x2 ciry fixtcc 519

Nalezeno:    3 produkty


FIXED pro Xiaomi Poco X2 čirý (FIXTCC-519)

Kryt na mobil Xiaomi Poco X2, TPU, měkký, kompatibilní s bezdrátovým nabíjením S krytem FIXED v průhledném provedení ochráníte váš telefon Xiaomi Poco X2. Kryt je tvořen z TPU, je měkký a brání poškození a poškrábání zařízení. Kryt FIXED disponuje otvory pro přístup ke konektorům a tlačítkům a lze s ním bezdrátově nabíjet váš telefon. Klíčové vlastnosti krytu FIXED pro Xiaomi Poco X2Kryt FIXED je určen pro telefon Xiaomi Poco X2Chrání váš telefon před poškozením a poškrábán...

Fixed TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Poco X2 FIXTCC-519, čiré

Čirý zadní kryt z pružného TPU k vašemu Xiaomi Poco X2 perfektně přilne. FIXED TPU gelové pouzdro FIXTCC-519 chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Transparentní provedení dá vyniknout designu vašeho telefonu.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Poco X2, čirá - FIXTCC-519

Ochranné gelové pouzdro pro Xiaomi Poco X2 vyrobeno z ohebného a odolného TPU s jemnou gelovou strukturou a protiskluzovým povrchem. Poskytuje optimální ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a mírní následky pádu.Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát a konektory.