Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Fixed tpu gelove pouzdro pro xiaomi mi a3

Nalezeno:    65 produktů


Fixed Pouzdro FIXED TPU gelové Xiaomi Mi8 Lite Čirá

Kryt na mobil Xiaomi Mi 8 Lite, TPU, výřezy pro konektory a tlačítka Tenké pouzdro FIXED<b> pro<b> Xiaomi Mi8 Lite spojuje jednoduchost s efektivní ochranou vašeho zařízení. Kryt je vyroben z TPU materiálu, který chrání boky a záda mobilního telefonu před poškrábáním, prachem nebo nechtěnými pády. Vyznačuje se tenkostí, takže skoro vůbec nezvětšuje rozměry telefonu ani nedeformuje jeho design. Kryt je&nbsp;dělán na míru, díky tomu vás neobírá o přístup ke všem ovládacím prvkům, konektorům a fotoaparátu. Navíc díky svému protiskluzovému provedení sníží pravděpodobnost pádu. Pouzdro&amp;nbsp;FIXED stačí nasadit na vaše zařízení a máte vystaráno. Klíčové vlastnosti ochranného krytu FIXED<b> pro<b> Xiaomi Mi8 LiteSpojení&nbsp;jednoduchosti a efektivní ochranyPouzdro vyrobené z&nbsp;TPU m...

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Gelové TPU pouzdro Fixed pro Xiaomi Mi A3, Transparent

Gelové pouzdro FIXED představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu vašeho telefonu. Je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrábáním, prachem a případnými pády. Plně transparentní provedení nechá vyniknout originálnímu designu vašeho mobilního telefonu. Pouzdro je vyrobeno přesně na míru daného zařízení, nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory. Okraje pouzdra snadno přesahují displej a chrání jej tak před poškrábáním, pro maximální ochranu telefonu j...

TPU gelové pouzdro FIXED pro Xiaomi Mi 11, čirá

Gelové pouzdro FIXED představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu Xiaomi Mi 11.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Mi 10T FIXTCC-542, čiré

Čirý zadní kryt z pružného TPU k vašemu telefonu perfektně přilne. FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Mi 10T FIXTCC-542 chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Transparentní provedení dá vyniknout designu vašeho telefonu.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Mi 11 FIXTCC-663, čiré

Čirý zadní kryt z pružného TPU k vašemu telefonu perfektně přilne. FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Mi 11 FIXTCC-663 chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Transparentní provedení dá vyniknout designu vašeho telefonu. (Fotografie jsou ilustrační.)

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Mi 9T/ Mi 9T Pro, čiré, FIXTCC-432

Fixed TPU gelové pouzdro čiré, FIXTCC-432 je navrženo na míru mobilním telefonům Xiaomi Mi 9Ta Xiaomi Mi 9T Pro, kterým poskytne potřebnou ochranu, aniž by omezovalo jejich funkce. Toto průhledné pouzdro chrání zadní část, rohy a boky telefonu před poškozením, poškrábání a nečistotami. Pouzdro je vyrobeno z kvalitního a flexibilního TPU, díky němuž telefon dokonale obepne a zároveň nijak výrazně nezvyšuje jeho rozměry ani hmotnost.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Mi 9T/ Mi 9T Pro, čiré - FIXTCC-432

Ochranné gelové pouzdro pro Xiaomi Mi 9T/ Mi 9T Pro je vyrobeno z ohebného a odolného materiálu TPU s jemnou gelovou strukturou. Poskytuje optimální ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a mírní následky pádu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát a konektory.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Mi 8 Lite, čiré FIXTCC-350

Efektivní ochrana vašeho smartphonu před poškrábáním, prachem a pády. Průhledné gelové pouzdro pro telefon Xiaomi Mi 8 Lite od firmy Fixed je vyrobené z kvalitního TPU. Kryt je protiskluzový, neblokuje přístup k ovládacím prvkům telefonu a díky lehkým přesahům chrání i displej.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Mi 10 Lite, čirá - FIXTCC-534

Ochranné gelové pouzdro pro Realme C3 z ohebného materiálu TPU s jemnou gelovou strukturou. Poskytuje optimální ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a mírní následky pádu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát a konektory.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Mi Note 10 Lite FIXTCC-533, čiré

Čirý zadní kryt z pružného TPU k vašemu Xiaomi Mi Note 10 Lite perfektně přilne. FIXED TPU gelové pouzdro FIXTCC-533 chrání rám telefonu proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Transparentní provedení dá vyniknout designu vašeho telefonu.

FIXED TPU gelové pouzdro pro Xiaomi Mi Note 10 Lite, čirá - FIXTCC-533

Ultratenké TPU gelové pouzdro pro chytrý telefon Xiaomi Mi Note 10 Lite. Toto gelové pouzdro slouží jako důmyslná a velmi nenápadná ochrana pro zadní stranu vašeho chytrého telefonu. Pouzdro je mimořádně tenké.

Fixed TPU gelové pouzdro pro Xioami Mi Note 10, čiré (FIXTCC-481)

Gelové pouzdro FIXED pro Xiaomi Mi Note 10/10 Pro představuje jednoduchou a efektivní ochranu vašeho chytrého telefonu. Je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády.

FIXED gelové pouzdro pro Xiaomi Mi 10T, čirá - FIXTCC-542

Ochranné gelové pouzdro pro Xiaomi Mi 10T vyrobeno z ohebného a odolného TPU s jemnou gelovou strukturou a protiskluzovým povrchem. Poskytuje optimální ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a mírní následky pádu. Samozřejmostí jsou přesné výřezy na fotoaparát a konektory.

FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Xiaomi Mi 10T Pro FIXTCS-543, 0,6 mm

Ultratenký zadní gelový kryt k vašemu telefonu perfektně přilne. FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Xiaomi Mi 10T, 0,6 mm FIXTCS-542 chrání váš telefon proti mechanickému poškození, otřesům a znečištění. Díky výřezům na míru zůstávají perfektně dostupné konektory, mikrofon i fotoaparát. Při tloušťce 0,6 mm nijak nenarušuje design telefonu.

FIXED Ultratenké TPU gelové pouzdro Skin pro Xiaomi Mi 9T/ Mi 9T Pro, 0,6 mm, čiré, FIXTCS-432

Ultratenké gelové pouzdro FIXED Skin v čirém provedení představuje elegantní, ale přesto účinnou ochranu vašeho telefonu Xiaomi Mi 9T/ Mi 9T Pro. Pouzdro je vyrobeno z TPU materiálu, který ochrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády. Obal je vyroben přesně na míru, proto přístup k ovládacím tlačítkům, konektorům a fotoaparátu zůstává plně zachován.